Реконструкцію підземного переходу на Богунії продовжать у травні. ФОТО

7.02.2019

Питання якості виконання робіт із реконструкції підземного переходу на проспекті Миру у Житомирі обговорили депутати міської ради під час сесії 7 лютого.

Заступник міського голови Сергій Кондратюк пояснив, що на даний час говорити про якість виконання робіт на даному об’єкті ще зарано, оскільки підрядник ще не завершив роботи та не здав даний об’єкт в експлуатацію.

«Дійсно, сьогодні даний об’єкт ще незавершено. За зимовий період, у зв’язку з відсутністю покриття,  з’явилися недоліки у нижній частині сходів. Ми вже спілкувалися  з  проектувальником, який пообіцяв внести зміни до проекту, та підрядною організацією - виконавцем робіт, представники якої пообіцяли за свої кошти провести ремонтні роботи і усунути недоліки. Отже, роботи будуть виконані, і перехід виглядатиме естетично та буде комфортним і безпечним», - прокоментував Сергій Кондратюк.

Депутат міської ради Валерій Горб, у свою чергу, зауважив, що реконструкція переходу повинна бути завершена у травні 2019 року і говорити про її результати ще зарано:

«Важливим у цьому питанні є те, що підрядник здає даний об’єкт у травні. Щоб уникнути аварій у тому районі, управління комунального господарства звернулося до нього з проханням, а  підрядник пішов назустріч і відкрив піземний перехід, хоч міг відкрити лише у травні.  Підрядна організація надала гарантійний листі і вказала, що об’єкт ще неготовий, тому, говорити про роботи ще зарано».

Нагадаємо, що  на реконструкцію  єдиного у місті  підземного переходу побудованого у 1986 році було виділено 1 млн 100 тис. грн.


 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
 «Я десантник Збройних Сил України», -  майже 600 військовослужбовців строкової служби ДШВ присягнулись на вірність українському народові. Мрія отримати...
 Тисячі житомирян долучилися до святкування нового для Житомира фестивалю. Свято Михайлівської започаткував кандидат у народні депутати Гундич Ігор. Подібні...