Пусті коридори, відсутні черги: як працює поліклініка №1 у Житомирі. ФОТО

2.04.2020

Через карантин у поліклініках Житомира відмінили усі планові прийоми. Проте за потреби потрапити на прийом до сімейного лікаря або профільного спеціаліста все ж можна.

Журналісти Першого житомирського відвідали поліклініку міської лікарні №1, аби побачити, як змінилося життя у медичних стінах під час карантину.

На вході у поліклініку, яка знаходиться на Великій Бердичівській, усіх відвідувачів зустрічають медсестри у захисних костюмах. Вони дізнаються про мету візиту та вимірюють кожному температуру.

Аби потрапити всередину, обов’язково потрібно мати захисну маску.

Приймають пацієнтів чергові сімейні лікарі – на кожній зміні їх є 3. Працюють, як і раніше – з 8-ї ранку до 8-ї вечора.

В основному зараз сімейні лікарі консультують хворих дистанційно, по телефону. На прийом приходять лише ті, які мають лікарняний листок, потребують огляду або допомоги вузькопрофільного спеціаліста.

Лише за направленням сімейного лікаря пацієнт може потрапити до профільних лікарів. Вони працюють у поліклініці з 8:00 до 15:00 год.

Наразі приймають хірург, гінеколог, травматолог, окуліст, отоларинголог. Не проводять прийоми кардіолог, гастроентеролог, ревматолог, гематолог.

Теги: Місто

 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
Через карантин для непоширення коронавірусу у Житомирі закриті більшість закладів: магазини, кав’ярні, перукарні, сервісні центри, ринки. Журналісти Першого...