ПриватБанк оновив обладнання Житомирської обласної дитячої лікарні

15.01.2019

Благодійний фонд ПриватБанку подарував Житомирській обласній дитячій лікарні сучасне медичне обладнання.

Зокрема, пульсоксиметр Rad 8 та насос шприцевий інфузійний SEP-21S Plus загальною вартістю 120 000 гривень.

За словами медичного персоналу, нове обладнання скоротить термін проведення зовнішніх втручань, підвищить точність і дозування введення медпрепаратів. Особливо це важливо для пацієнтів, яким необхідні операції відразу після народження. Провести успішні втручання без такого обладнання іноді просто неможливо.

Пульсоксиметр допомагає визначати насиченість кисню у крові дитини та дає зрозуміти, коли варто підключати до апарату штучної вентиляції легенів, контролювати роботу серця та легенів дитини під час вводу лікарських препаратів.

Насос шприцевий інфузійний дає змогу вводити надчіткі дози медичних препаратів, наркозу, хіміотерапії до крові пацієнтів. Апарати дуже доречні при проведенні операцій. Обладнання на 2 шприци дозволяє вводити одночасно 2 різних препарати.

"У рамках програми “Звичайне диво” ПриватБанк перерахував майже 2,6 млн грн для придбання медичного обладнання для всіх дитячих обласних лікарень України, серед них і Житомирська обласна дитяча клінічна лікарня, - розповідає директор Житомирського РУ ПриватБанку Вадим Хиля. Ми вдячні нашим клієнтам і працівникам, які долучилися до акції”.

На сайті БФ “Допомагати просто!” ПриватБанку розміщена вся інформація про програму, Фонд, є список дитячих будинків, якими опікується Фонд, звітність і ті потреби, на які збирають кошти.

Основна мета Фонду – допомога дитячим будинкам, інтернатам, підтримка дітей із онкологічними захворюваннями, допомога ветеранам АТО. Сьогодні у Фонду понад 890 000 меценатів, які вже пожертвували на благодійні програми більше 98,8 млн грн.  


 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
У Малині хочуть викачати озеро, в якому створено унікальний підводний музей, а подивитися на його експонати з"їжджаються дайвери з усієї України, йдеться у...
 «Найкраща реклама нашій ягоді – це моя донька, яка їсть її з 11 місяців», - каже киянин Ярослав Мовчун. Вже кілька років у Брусилівському районі на...