Приміщення готелю "Житомир" продали за 60 мільйонів гривень

7.06.2019

 Сьогодні, 6 червня, депутати Житомирської міської підтримали рішення «Про приватизацію майнового комплексу готелю «Житомир» за адресою: м. Житомир, майдан Перемоги, 6 шляхом викупу».

Майновий комплекс готелю «Житомир» загальною площею  10860,40 кв.м, розташований на земельній ділянці Житомирської міської об’єднаної територіальної громади за адресою майдан Перемоги, загальною площею 0,5126 га вирішено приватизувати шляхом викупу приватному акціонерному товариству «Фаворит Компані»  за ціною продажу 60 083 176 грн.

«Даний об’єкт виставлявся на аукціон повторно. Минулого року ми  теж намагалися  його продати, однак  не було бажаючих взяти участь у торгах.  В першому кварталі цього року виставляли об’єкт аналогічної площі у  Вінниці – це готель «Південний Буг». Також в травні цього року було реалізовано готель «Рассвет» в Дніпрі. Його вартість – 55 мільйонів гривень, хоча площа більша ніж у житомирського об’єкта на 1000 кв. м. У Вінниці комунальний готель продали за ціною більше 30 мільйонів гривень», - зазначила заступник міського голови Світлана Ольшанська.

Майновий комплекс готелю «Житомир» було виставлено на продаж через електронну торгову систему «Prozorro. продажі». Стартова ціна об’єкта складала -  60 082 176 грн. Детальну інформацію про лот переглянути можна ТУТ.

Теги: Місто

 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
Володимир Івановський займається створенням особливих мотоциклів, але й автомобіль у нього вийшов гарний. На автомобіль автор проекту – Володимир Івановський...
 Фінальним видовищним матчем дитячого футбольного турніру відкрили вчора, 22 серпня, оновлений стадіон «Спартак Арена», на який завітали кілька сотень...