"Працювати з українцями було справжнім задоволенням", - капітан армії США про десантників 95 бригади

1.10.2018

Церемонією спільного фотографування у складі батальйонної тактичної групи «Блекфут» завершилися для українських десантників навчання «Сейбр Джанкшн 2018» у Німеччині.

Рота 13-го окремого десантно-штурмового батальйону 95-ї бригади Десантно-штурмових військ Збройних Сили України залучалася до активної фази цього навчання в складі багатонаціональної батальйонної тактичної групи «Блекфут», - повідомляє Генеральний штаб ЗСУ / General Staff of the Armed Forces of Ukraine.

Заявку на успіх українські десантники зробили вже в першу добу практичних дій, коли захопили польовий штаб батальйону супротивника. Не менш успішними стали й наступні епізоди – прорив оборони протилежної сторони та оборона спеціально збудованого для тренувань містечка Убенсдорф.

За словами командира батальйонної тактичної групи «Блекфут» капітана армії США Брендона Шортера, подібні навчання завжди дуже ефективні.

Читайте також: Житомирські десантники знову відзначилися на навчаннях в Німеччині. ВІДЕО

– А працювати з українцями було справжнім задоволенням. Вони дуже професійні і дуже агресивні бійці. Я навчився від них багато і, сподіваюся, стільки ж вони навчилися від мене. Хотів би побачити їх знову, якщо вони вирішать використати ще раз всі переваги такого виду навчань. До того ж, навряд чи є інші місця у світі, де можна проводити тренування на такому рівні. Особливо, якщо мати поряд професіоналів, що дуже важливо для командира, – сказав офіцер.

Як зазначив керівник українського контингенту майор Петро Маснюк, рота 13-го окремого десантно-штурмового батальйону 95-ї окремої десантно-штурмової бригади на цих навчаннях підтвердила той високий рівень підготовки, що був продемонстрований українцями на минулих подібних маневрах «Комбайнд Резолв».

– Наш підрозділ з честю виконав усі завдання керівництва OpFor, тобто сил протистояння. Командир десантно-штурмової роти часто проявляв власну ініціативу, але всі його рішення були в рамках загального плану навчань. Зрештою, такі підходи до практичних дій і дали ті результати, за якими ми спостерігали протягом останнього тижня. Наші десантники вкотре довели, що вони добре підготовлені, ініціативні та сміливі воїни, – підсумував майор Петро Маснюк. – Крім того, будь-які міжнародні навчання, це гарний спосіб поділитися досвідом і отримати спільні навички. Також це спосіб практично досягнути сумісності з нашими партнерами з країн НАТО у штабних процедурах, тактиці та інших питаннях взаємодії.

Читайте також: Під час навчань в Німеччині десантники 95 бригади захопили штаб противника з мінімальними "втратами". ФОТО


 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
Менеджери й інженери, співробітники офісу та виробничого цеху в одному човні - це команда компанії «Кромберг енд Шуберт» на змаганнях з...