Пограбували і замкнули за собою двері - у Житомирі активізувалися домушники

15.07.2020

У Житомирі діють банди домушників: зайшли – обікрали – замкнули за собою двері.

Поки ви на роботі, вони зі лічені хвилини відкривають двері та проникають до квартири. Працюють у бахілах, масках та рукавичках. Після "наживи" двері замикають. Для того, щоб зламати хороший замок, їм достатньо до хвилини часу, адже часто користуються вони електровідмичкою.

Про це повідомляють житомиряни у соцмережах.

"Шановні жителі міста Житомир, а особливо району Польова! Майже через день грабують квартири! Відбувається це усе вдень, коли Ви на роботі, або просто гуляєте на вулиці. Моя квартира була пограбована коли чоловік був у сусідньому під'їзді. Слідів не залишають, працюють в бахілах і перчатках. Заходять через двері, а потім ще й замикають на один замок. Слідкуйте за своїми дверима, там можуть стояти маячки", – написала Марина Муравська, чию квартиру "обчистили".

Вона поскаржилася на роботу поліції. У декількох дворах на Польовій пограбували вже 10 квартир.

Якщо Ви побачили це – Ваша квартира може бути наступною.

Житомиряни розповідають і про нові мітки на вхідних дверях. Маячки, якими найчастіше позначають двері, щоб вирахувати час, коли вас немає вдома:

Тоненька нитка, "лєска", яка розривається при відкритті дверей, але залишається непомітною (як на фото нижче).

Білий порошок на ручці дверей (коли ви відкриваєте двері, він розсипається або стирається – можна вирахувати проміжок часу, коли заходите до квартири).

Позначки (палички, кружечки) на стіні або на дверях.

Кольоровий стікер або інша дрібниця на коврику під дверима.

Часто злодії обирають жертву, від якої можна щось винести, за зовнішніми ознаками, що у квартирі є цінні речі: наявність супутникової антени біля вікна, зовнішній блок кондиціонера, якісні двері.

Завжди, виходячи з дому та повертаючись із роботи, оглядайте двері.

Фото Марини Муравської, яка знайшла маячок на дверях після пограбування


 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
човен
У Житомирській області з річки Уборть підняли 9-метровий старовинний човен - так звану "довбанку". Артефакт знайшли ще кілька років тому, але відкопали лише...
Через карантин для непоширення коронавірусу у Житомирі закриті більшість закладів: магазини, кав’ярні, перукарні, сервісні центри, ринки. Журналісти Першого...