Після скандалу в Житомирі замінили актора, який виконував роль Святого Миколая біля головної ялинки

26.12.2018

Коментар очільниці управління культури Житомирської міської ради щодо конфлікту, який стався у суботу, 23 грудня, в резиденції Святого Миколая оприлюднили  25 грудня на офіційній сторінці міськради в соцмережі 25 грудня.

«Після неприйнятної ситуації, яка склалася у суботу, ми вирішили, що працювати у будиночку Святого Миколая Руслан Мороз не буде. Ми вже знайшли іншого актора на роль Святого Миколая», — повідомила Ніна Рябенко.

Нагадаємо, що відповідне відео та пост оприлюднила член виконавчого комітету Віра Гринишина. На ньому видно словесну перепалку між нею та Русланом Морозом, який на той час виконував роль Святого Миколая у Резиденції біля головної ялинки.  У результаті, обидві сторони звернулися до поліції та написали у соцмережі свою версію подій.

Святий Миколай   чекає діточок зі своїми батьками з 13.00 до 16.00   25, 30 грудня у цьому році та наступного 2019 року – 1, 5, 6, 7 січня за адресою: майдан С.П. Корольова, Резиденція Святого Миколая.

Читайте також: Різдвяний ярмарок, який відкрили в центрі Житомира, працюватиме протягом місяця


 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
Менеджери й інженери, співробітники офісу та виробничого цеху в одному човні - це команда компанії «Кромберг енд Шуберт» на змаганнях з...