Перший благодійний бал воїнів АТО в Житомирі. ФОТОРЕПОРТАЖ

4.12.2017

Волонтер Юлія Толмачова спільно з ГО "Атошник" 3 грудня  організували  у Житомирі  проведення "Першого благодійного балу воїнів АТО".

Під час заходу, який відбувся у Будинку офіцерів, збирали кошти на придбання реанімобілю для бійців 30 бригади, що знаходяться на передових позиціях в зоні проведення АТО.

Його вартість - 2,5 тисяч євро. Таке авто уже знайшли у Литві, тож одразу, коли збереться необхідна сума реанімобіль придбають і передадуть військовослужбовцям.

Під час балу спільними зусиллями вдалося зібрати 60 тисяч гривень. Це кошти від продажу запрошень для відвідувачів, проведення аукціону та благодійні внески.

Читайте також: Житомирськ бійці разом із дружинами знялися у зворушливому фотопроекті

У програмі балу:  виступ танцювальних пар за участю бійців та волонтерів, фотосесія та благодійний аукціон, виступи артистів та колективів Будинку офіцерів.

Читайте також: У Житомирі волонтерці Толмачовій вручили "Орден княгині Ольги"

 На паркеті   заради благодійної справи танцювали учасники АТО, які пройшли найгарячіші точки Донбасу, отримали важкі поранення, ампутації. У парі з ними - волонтери та кохані дружини. Репетиції проходили протягом кількох тижнів.

 Читайте також: "На війні все по-чесному: або ти, або тебе", - заступник командира 95 бригади Володимир Лагута

 Участь у Першому благодійному балу взяли десантник 199 навчального Центру ВДВ, Народний Герой України Владислав Кузнєцов із протезом руки, колишній боєць 30 бригади Олександр Швецов з протезом ноги, колишній військовослужбовець 90 батальйону Володимир Костів, який пройшов ДАП і 77 днів полону терористів, десантник Володимир Лагута, який мав важкі поранення ніг,  доброволець Едуард Мальований, якому ворожа снайперська куля понівечила обличчя, десантник 199 навчального Центру ВДВ, титулований спортсмен  Олександр Рибак, голова ГО "Атошник" Віктор Камлук.

Читайте також: "Побачивши мій протез, діти називають мене Робокопом". - житомирянин Швецов

Також танцювала вдова Героя України, загиблого командира 1 батальйону 95 бригади Тараса Сенюка  - Ольга Сенюк, волонтери - Юлія Толмачова, Ніна Шепетуха, Юлія Демусь, дружини та кохані воїнів.

Читайте також: Читайте також: "Хочеться, щоб люди розуміли: цей спокійний тил мають завдяки хлопцям, що були на Сході",- десантник Влад Кузнєцов

Серед присутніх на заході - небайдужі житомиряни, волонтери, представники влади  та бізнесу, нардеп Борислав Розенблат, благодійники, військовослужбовці, ін.

Читайте також: Учасник АТО з Житомира Олександр Швецов зустрівся із Папою Римським. ФОТО


 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
 У Житомирі 13 жовтня на майдані Соборному відбулося нагородження кращих військовослужбовців Житомирського гарнізону. Участь в урочистостях взяли...