Пенсіонери їздитимуть у житомирському електротранспорті безкоштовно до червня

5.02.2020

Виконком Житомирської міської ради вніс зміни до рішення про вартість проїзду.

Відтак, пенсіонери в електротранспорті їздитимуть безкоштовно не до 1 березня, як планувалося раніше, а до 1 червня 2020 року.

Також до пільгових категорій громадян додали пенсіонерів за вислугу років, але при умови досягнення ними пенсійного віку.

Для них, як і пенсіонерів за віком, вартість проїзду становитиме 3 грн при оплаті готівкою чи карткою житомирянина в електротранспорті без обмежень у часі, а також в автобусних маршрутах - з 10:00 до 16:00 год.

Додали і безоплатний проїзд для 7 категорій ветеранів: військової служби, органів внутрішніх справ, ветеранів Національної поліції, податкової поліції, державної пожежної охорони, ветеранів Державно-кримінальної виконавчої служби України, ветеранів служби цивільного захисту, ветеранів Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України. Безоплатний проїзд в міському пасажирському транспорті гарантуються зазначеним категорія осіб   п.11 ст 6 ЗУ «Про статус ветеранів військової служби, ветеранів органів внутрішніх справ, ветеранів Національної поліції і деяких інших осіб та їх соціальний захист».

Теги: Місто

 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
Ласощі
Кондитерська фабрика «Житомирські ласощі» на повну потужність готується до Новорічних свят. Цього року «Житомирські ласощі» здивують ласунів...
Через карантин для непоширення коронавірусу у Житомирі закриті більшість закладів: магазини, кав’ярні, перукарні, сервісні центри, ринки. Журналісти Першого...