Павло Шеремета в Житомирі: "Ні на що не сподівайся, не жалійся і зроби щось"

9.10.2012

Вчора, 8 жовтня,  в кінотеатрі «Україна» відбулася інтерактивна лекція Павла Шеремети «Як досягти успіху у ХХІ столітті».

Лекція пройшла в рамках просвітницького молодіжного проекту «Понеділок, що надихає». Павло Шеремета приїхав до Житомира на запрошення кандидата в народні депутати України, лідера Об’єднаної опозиції Житомирщини Геннадія Зубка. 

Послухати Павла Шеремету прийшло багато молодих житомирян: зал був переповнений, люди сиділи на східцях, а також доносили стільці.

Шеремета - консультант вищих керівників держав і викладач - говорив про питання лідерства, зокрема про прийняття власних рішень та розробку власного бачення, про мотивування та розвиток особистості. Головний акцент робив на спрямуванні діяльності для досягнення конкретних та лише найвищих цілей. 

«Зміни робляться людьми, про яких всі думають, що вони є безумними. Тільки безумні люди думають, що вони зможуть змінити світ, але ж світ змінюється тільки такими людьми. Нам потрібно змінити світ саме тут на нашій землі. І якщо ви бачите людей навколо себе, які готові щось міняти – підтримайте їх. А ще краще знайдіть в собі сили для такого безумства», - сказав Павло Шеремета. 

Лідер Об’єднаної опозиції на Житомирщині Геннадій Зубко зазначив, що успіху потрібно досягати в Україні, а не закордоном. Геннадій Зубко підкреслив, що готовий підтримати кожного житомирянина, який проявить ініціативу та почне щось робити для того, щоб покращити Житомир.

Геннадій Зубко слухає Павла Шеремета

 «Нам сьогодні Бог дав шанс народитися на цій землі, на Україні. І саме від Вас залежить, яке життя буде в майбутньому. Але, щоб змінити Ваше життя потрібне Ваше зусилля. Як сказав Павло Шеремета, перемога народжується задовго до початку битви - в серцях та в думках людей»,- сказав Геннадій Зубко.

Також, Геннадій Зубко наголосив, що ця зустріч – унікальний шанс отримати урок лідерства та успішності від людини, до якої прислухаються керівники держав. Багатьом молодим житомирянам, на думку Геннадія Зубка, не вистачає саме поради старшого  досвідченого покоління – багато молодих лідерів втрачають натхнення не відчуваючи підтримки тих, хто вже досяг успіху. 

«На сьогоднішній зустрічі із житомирянами прозвучало актуальне питання освіти в  Україні. На жаль, ми нині маємо освіту, яка обслуговує чиїсь інновації. Хотілось би, щоб сьогодні в Україні була освіта, яка створює інновації. Павло Шеремета – це та людина, яка створює ці інновації та приносить в країну саме той досвід, який життєво необхідний нам – як східний, так і західний. На лекції Павло Шеремета розповів житомирянам про три основні принципи успіху, які, на мою думку, повинні стати стержнем в житті кожного – ні на що не сподівайся, не жалійся і зроби щось. Саме так, через успіх кожного українця, ми зможемо прийти до успіху України», - підсумував Геннадій Зубко.

Павло Шеремета народився у Львові, вивчав економіку у Львівському університеті ім. Івана Франка. Здобув ступінь магістра бізнес-адміністрування MBA в університеті Еморі у США. Був першим деканом Києво-Могилянської Бізнес Школи (kmbs), де викладав стратегію та лідерство. Впродовж трьох років працює в Малайзії. Президент і старший консультант Інституту Стратегії Блакитного Океану організації, що консультує і проводить тренінги для вищого керівництва держави.

На зустрічі з Павлом Шереметом зала була переповнена

 


 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
Житомир квіти
В місті відкрили 12 тимчасових місць для торгівлі квітами. Майданчик почав працювати на вимогу людей, які займаються вирощуванням розсади та квітів у власних...
Полісся
У Житомирі 17 лютого футбольні фанати прийшли під стіни ОДА вимагати добудувати центральний стадіон "Полісся". Вболівальники ФК Полісся розгорнули банер...