Олді організував акцію проти продажу яблуневого саду?

14.09.2011

Сьогодні біля яблуневого саду зібралися близько десяти мітингувальників, які протестували проти продажу землі. Садок місцева влада планує спустити з молотка.

На паркані саду активісти повісили плакати з написами  «Рижук не чіпай дерева», «Сад посадили наші батьки» та звернення до президента врятувати сад.

На акції протесту кажуть, що влада хоче побудувати на місці яблуневого саду будівельно-господарський гіпермаркет «Епіцентр».

Нещодавно місцева влада возила журналістів на екскурсію у яблуневий сад та переконувала, що місто тільки виграє від продажу землі. Те, що там планують побудувати «Епіцентр» влада вже намагається спростувати.

З джерел «Першого» стало відомо, що організували цю акцію протесту за підтримки іншої мережі будівельних супермаркетів "Олді".

Нагадаємо, що депутати міської ради не підтримали пропозицію міського голови Володимира Дебоя дати дозвіл на підготовку документації для продажу яблуневого саду площа якого 5,2 га.

 


 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
 У Житомирі 13 жовтня на майдані Соборному відбулося нагородження кращих військовослужбовців Житомирського гарнізону. Участь в урочистостях взяли...