Об’єднані ритмом: у Житомирі НУО «Сучасний формат» публічно відзвітувала про рік роботи. ВІДЕО

9.05.2019

Неурядова організація «Сучасний формат» публічно відзвітувала про свою діяльність за 2018 рік і влаштувала для гостей майстер-клас із гри на ударних інструментах.

 Принцип публічності, прозорості та підзвітності є одним із ключових в діяльності організацій громадянського суспільства. Саме тому НУО “Сучасний Формат” другий рік поспіль влаштовує публічну презентацію своєї діяльності.

Захід відбувся 6 травня і об’єднав понад 70 представників громадянського суспільства, влади та бізнесу.

Під час презентації річного звіту організатори запросили музикантів і влаштували для гостей майстер-клас із гри на ударних інструментах, вклавши у цю імпровізацію особливий метафоричний зміст.

«Громадянське суспільство і діяльність громадських організацій – це як гра на барабанах. Коли ти барабаниш один, то звук може бути тихим, але коли долучаються всі, і до того ж не тільки барабани, але й якісь брязкальця і інші інструменти, то, мені здається, що стає чути. І наша задача, як хабу, який сприяє розвитку громадських організацій на Житомирщині, щоб сильних і потужних громадських організацій ставало більше. І тоді нас не тільки будуть чути, але й будуть прислухатись до того, що ми кажемо і що ми хочемо змінити», – зазначила виконавча директорка НУО «Сучасний Формат» Жанна Соловйова.

НУО «Сучасний формат» входить до Мережі хабів України, місія якої – спільні дії заради сприяння розвитку громадянського суспільства України, підтримки демократичних перетворень та посилення голосу громади.

«Ідея створення Мережі хабів – це розширення потужності громадських організацій за межі Києва, за межі великих міст і сприяння її збільшенню в місцевих громадах. Найкраще, це показати приклад і працювати із громадськими організаціями, які вже добре відомі, ефективно функціонують і можуть розповсюджувати свої знання серед інших організацій, котрі хочуть брати активну участь у житті громадянського суспільства безпосередньо в регіоні. Я вважаю, що одна із сильних сторін громадянського суспільства в тому, що навіть якщо його представники є професіоналами в реалізації проектів та отриманні і розподіленні фінансування, вони заразом повинні бути готові підвищувати свій рівень креативності, інноваційності і отримання нових знань. Саме це і є основною ідеєю, вони повинні бути не просто вузькопрофільними спеціалістами, але й мають розвиватись у нових галузях, відкривати нові для себе речі, залучати нових талановитих людей і розповсюджувати цей ентузіазм участі у громадському житті далі в суспільстві», – зауважив керівник стратегічної групи ПРООН в Україні Маркус Бранд.

Переглянути звіт можна за посиланням.

 


 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
ДТП
Камерами відеопостереження зафіксована подія, що сталася 31 травня близько 10:25 в Житомирі, на пішохідному переході, в районі ринку «Хмільники» на Богунії. Про...
Через карантин для непоширення коронавірусу у Житомирі закриті більшість закладів: магазини, кав’ярні, перукарні, сервісні центри, ринки. Журналісти Першого...