Новий герб міста, Корольов без голови та собор без дзвіниці: як житомиряни відреагували на пошкодження льодової скульптури

9.01.2018

 На Михайлівській у Житомирі 8 січня у рамках відзначення різдвяно-новорічних свят за спонсорські кошти встановили кілька льодових фігур -   логотип міста, ангел, Святий Миколай, число "2018", крижану скульптуру оленя та символ цього року - собака.  Увечері вони підсвічуються різними кольорами. 

 

Виготовленням скульптур займалися майстри з Києва, вартість шести робіт – близько 80 тис. грн. Усі витрати взяли на себе благодійники – Фонд Родини Розенблат.

Щоправда, одна із них - фігура оленя, не дочекалася навіть офіційного відкриття.

Спочатку відвідувачі пошкодили роги, а згодом один із перехожих, намагаючись сфотографуватися, відірвав голову і спробував втекти з нею.

Читайте також: В центрі Житомира встановили крижані скульптури. ВІДЕО

У соціальних мережах вчинок молодика засудили, відзначаючи, що така ж доля спіткала льодові фігури і минулоріч - їх теж розбили бажаючі сфотографуватися.

Втім, багато житомирян із гумором відреагували на цю подію, створивши новий герб міста, а ще зобразивши Корольова без голови чи собор без дзвіниці.


"Олені не винні. Я завжди виступаю проти порівнянь людських рис характеру із тваринами, однак, тут літературна доцільність... У Житомирі є три види оленів: льодові скульптури (оці і є невинні); "олені"-неадеквати, які з впертою регулярністю відламують їм частини тіла (таких потрібно лікувати або ізолювати, а краще усе одразу) і геть закінчені "олені", які в коментарях під дописом про вандалів ("оленів"-неадекватів) звинувачують у вандалізмі злочинну владу яка: - довела народ до голоду (Цей голодний переросток відламав скульптурі голову, тому що хотів її з'їсти чи продати і купити один вареник?) - не ремонтує дорогу (Це через почуття заздрості, що олені бездоріжжя не бояться?) - не покарала винних у злочинах 2013/14 років (а скульптура оленя до чого тут?). Я не знаю, як з такими поводитися (крім ... але це не наш метод). Мінімум, що з такими потрібно робити - це позбавляти виборчих прав як неповноспроможних", - написав на своїй сторінці в соцмережі викладач ЖДУ ім.І.Франка Іван Хомяк.


Також своїми думками з цього приводу поділився і заступник міського голови Житомира Дмитро Ткачук: "Пограбували в різдвяні дні Михайлівську церкву, в перші ж години після встановлення відбили крижаному оленю голову, а ми невтомно розгадуємо секрет буття: чому зміни в місті такі повільні і не помітні".

Новий герб міста від Dmitry Kosishchev.


"Герой дня" - молодик, який пошкодив льодову скульптуру. Фото   Alexandr Zass

 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
 Упродовж 7-9 вересня в  Житомирі пройдуть понад трьох десятків заходів, присвячених 1134-річниці заснування  міста. Серед них -  конкурси, парад військових...
Традиційно влітку одним з найвідвідуваніших місць відпочинку у Житомирі є Гідропарк. Перший житомирський робить огляд світлин з Гіропарку, які поширюють...