Німецький перевізник FlixBus запустив нові рейси в Україні через Житомир та Новоград-Волинський

8.07.2020

8 липня автобусний перевізник FlixBus запустив три маршрути: Київ - Житомир - Рівне - Львів, Київ - Житомир - Новоград-Волинський - Рівне - Львів - Ужгород. Київ - Одеса – Затока.

Квитки можна забронювати на сайті FlixBus, у мобільному застосунку та офлайн-касах продажу квитків.

На маршрутах працюють автобуси Mercedes, Man і Neoplan. Їхній середній вік - 6 років. Автобуси обладнані кондиціонерами, розетками, в салонах є Wi-Fi, туалети, пише "Інтерфакс-Україна".

"В Україні ми розпочинаємо з популярних напрямків: Київ - Львів, Київ - Ужгород і Київ - Затока через Одесу. На внутрішніх лініях дотримуємося тих самих стандартів дезінфекції та гігієни, що й на міжнародних, щоб пасажири відчували себе в безпеці", - каже директор FlixBus в Україні та Польщі Міхал Леман.

Автобус відправлятиметься за напрямком Київ - Одеса - Затока тричі на тиждень. Рейс Київ - Львів курсуватиме щоденно, а Київ - Ужгород - двічі на тиждень.

Теги: Місто

 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
човен
У Житомирській області з річки Уборть підняли 9-метровий старовинний човен - так звану "довбанку". Артефакт знайшли ще кілька років тому, але відкопали лише...
Через карантин для непоширення коронавірусу у Житомирі закриті більшість закладів: магазини, кав’ярні, перукарні, сервісні центри, ринки. Журналісти Першого...