Нечуйвітер знову керуватиме житомирським ТТУ

12.11.2019

Представив сьогодні колективу підприємства нового начальника ТТУ, - повідомив заступник міського голови Житомира Дмитро Ткачук в соцмережі.  - Андрій Нечуйвітер, не настільки вже і новий,  адже 2 роки очолював підприємство.

Проявив себе як порядна, надійна, професійна людина, що вміє працювати в команді, брати відповідальність і забезпечувати результат.

Взаєморозуміння і підтримка стратегії всіма учасниками процесу неймовірно важливе для досягнення цілей. За ті 2 роки вдалося зробити дуже багато: побудували нові тролейбусні лінії, досягнули рекордного випуску тролейбусів на лінію (96 одиниць) та обсягу денної виручки (160 тис.грн).

Зараз новий етап. За останній рік ситуація суттєво погіршилась, а викликів набагато більше. Буде непросто, але на просто ніхто, ніколи і не надіявся. Вірю в його раціональність та ефективність.

Бажаю терпіння та не зрадити своїм переконанням, цього вже достатньо для результату.
З свого боку, завжди готовий підтримати та допомогти. Новий начальник висловив слова вдячності, попередникам, за ремонт в кабінеті і нові меблі, хоча й не поділяє такого марнотратства".

Теги: Місто

 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
Ласощі
Кондитерська фабрика «Житомирські ласощі» на повну потужність готується до Новорічних свят. Цього року «Житомирські ласощі» здивують ласунів...
 Вже 20 років на Житомирщині діє громадська організація «Історико-патріотичне об’єднання «Пошук». З  часом, зізнаються пошуківці, роботи менше не...