Нечуйвітер знову керуватиме житомирським ТТУ

12.11.2019

Представив сьогодні колективу підприємства нового начальника ТТУ, - повідомив заступник міського голови Житомира Дмитро Ткачук в соцмережі.  - Андрій Нечуйвітер, не настільки вже і новий,  адже 2 роки очолював підприємство.

Проявив себе як порядна, надійна, професійна людина, що вміє працювати в команді, брати відповідальність і забезпечувати результат.

Взаєморозуміння і підтримка стратегії всіма учасниками процесу неймовірно важливе для досягнення цілей. За ті 2 роки вдалося зробити дуже багато: побудували нові тролейбусні лінії, досягнули рекордного випуску тролейбусів на лінію (96 одиниць) та обсягу денної виручки (160 тис.грн).

Зараз новий етап. За останній рік ситуація суттєво погіршилась, а викликів набагато більше. Буде непросто, але на просто ніхто, ніколи і не надіявся. Вірю в його раціональність та ефективність.

Бажаю терпіння та не зрадити своїм переконанням, цього вже достатньо для результату.
З свого боку, завжди готовий підтримати та допомогти. Новий начальник висловив слова вдячності, попередникам, за ремонт в кабінеті і нові меблі, хоча й не поділяє такого марнотратства".

Теги: Місто

 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
Вандал
Підозрюваний свою причетність до вчинення злочину не заперечує, однак чітко пояснити свої дії не може, оскільки, за його ж словами, перебував тієї ночі у стані...
Через карантин для непоширення коронавірусу у Житомирі закриті більшість закладів: магазини, кав’ярні, перукарні, сервісні центри, ринки. Журналісти Першого...