На житомирському водосховищі продовжують мити пісок. ФОТО

19.11.2019

 На житомирському водосховищі «Відсічне» поглиблюють дно та вивозять пісок. Поглиблює дно житомирського водосховища ТОВ «РБК» «БІЛД-Україна». Саме з цим товариством КП «Житомирводоканал» уклало відповідний інвестиційний договір у квітні 2016 року.

Про це йдеться у відповіді «Житомирводоканалу» на інформзапит «Першого житомирського».

Читайте також: Губернатор підтвердив, що на піску з водосховища заробляють гроші

«За даним договором Інвестор зобов’язується на власний ризик і за власні кошти відповідно до затвердженої та погодженої робочої документації з використанням своїх матеріалів та устаткування, виконати роботи з очищення і збільшення корисного об’єму водосховища «Відсічне» на річці Тетерів Житомирського району за рахунок видалення мілководних зон», - йдеться у відповіді «Житомирводоканалу».

Чтайте також: Біля водосховища «Відсічне» на березі вже є піщані дюни

Одним з головних видів діяльності ТОВ «РБК» «БІЛД-Україна» є добування піску, гравію, глин і каоліну та будівництво.

Цікавим є той факт, що видаляються ті ж мілководні зони, що й при міському голові Володимиру Дебою та голові ОДА Сергію Рижуку у 2012 році (обидва Партія регіонів, - ред.)  Тоді губернатор Рижук запевняв журналістів, що нічого поганого в тому, що хтось заробить грошей, немає.

 

Теги: Місто

 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
Вандал
Підозрюваний свою причетність до вчинення злочину не заперечує, однак чітко пояснити свої дії не може, оскільки, за його ж словами, перебував тієї ночі у стані...
Через карантин для непоширення коронавірусу у Житомирі закриті більшість закладів: магазини, кав’ярні, перукарні, сервісні центри, ринки. Журналісти Першого...