На Житомирщині знайшли останки 4 радянських солдатів

10.05.2018

 У Малині Житомирської області фахівці зі спеціального пошукового об’єднання «Вертикаль» знайшли останки чотирьох радянських солдатів. Пошукові роботи проводяться на місці боїв 1941 року.

Про це розповів голова об’єднання «Вертикаль» Володимир Жарко.

«На даний момент знайдено 4 бійця і 4 особисті розпізнавальні знаки. І один сержантський планшет із документами», — розповів Жарко.

За його словами, є імовірність встановлення імен солдатів.

«Речі віддаються на експертизу. Ми самі нічого не відкриваємо та не дивимося. Звідти витягується паперовий вкладиш, якщо він заповнений олівцем – можна прочитати, якщо чорнилами – потім під програмами і спеціальними розчинами витягується напис», — розповів Жарко. Він зазначив, що наразі не відомо, коли відбудеться перезахоронення останків радянських солдатів.

«12 травня ми будемо перезахоронювати 30 бійців РСЧА, яких знайшли у минулому і цьому році. Але знайдені сьогодні бійці уже сюди не підуть, бо не встигнемо зробити експертизу. Будуть чекати своєї черги на наступне перезахоронення», — зазначив голова пошукової організації. 

Джерело: Громадське радіо


 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
 У Житомирі 13 жовтня на майдані Соборному відбулося нагородження кращих військовослужбовців Житомирського гарнізону. Участь в урочистостях взяли...