На Житомирщині після удару шлагбаумом дитина у тяжкому стані потрапила до лікарні

9.10.2018

На Житомирщині першокласника збив шлагбаум. 6-річний хлопчик у тяжкому стані перебуває у лікарні, йдеться у ТСН.

У шкільну котельню вантажівка завозила дрова, водій відкрив шлагбаум, в'їхав на територію школи, але не вписався в поворот і причепом зачепив металеву стрілу. Від сильного удару вона відірвалася та полетіла в дитину, яку батько саме вів на заняття.

У хлопчика відкритий перелом щелепи та лівої руки. Сам водій спочатку навіть не помітив, що сталося. Він спокійно рушив далі, його зупинили лиш крики свідків.

"Сильний удар був, такий глухий удар і я оглянувся - і побачив що дитя відлетіло. І вже впав, і кричить і рука висіла, кров йшла", - розповів батько постраждалого школяра Дмитро Романюк.

Матір хлопчика впевнена, що є і провина школи, яка організувала підвіз дров, коли саме школярі йдуть до навчального закладу.

У поліції відкрили кримінальне провадження. До відповідальності хочуть притягнути не тільки шофера, а й адміністрацію школи, яка дозволила такі маневри на шкільному подвір'ї.


 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
Менеджери й інженери, співробітники офісу та виробничого цеху в одному човні - це команда компанії «Кромберг енд Шуберт» на змаганнях з...