На території агроуніверситету в Житомирі втретє провели "Свято українського коня"

18.09.2017

Вже третій рік поспіль на території технологічного факультету Житомирського національного агроекологічного університету проходить фестиваль «Свято українського коня».

Цьогоріч захід відбувся 16 вересня і вже традиційно зібрав сотні відвідувачів – житомирян та гостей міста разом із родинами.

До їх уваги було представлено показові виступи на конях, козацькі розваги, показ-дефіле, виступи  юних талантів міста та студентів ЖНАЕУ.

Також діяв традиційний ярмарок виробів ручної роботи, пригощали смачними українськими стравами.

Наймолодші відвідувачі могли роздивитися коней, погладити їх та сфотографуватися, а ще прокататися.

У рамках фестивалю презентували оздоровчу верхову їзду, провели змагання козаків на конях та розіграш призів,  майтер-класи, занятті зі стрільби з лука, вікторину

Незмінним організатором  свята  виступає громадська організація «Берегиня Полісся» при підтримці Житомирського національного агроекологічного університету та особисто ректор ВНЗ Олега Скидана.

Нагадаємо, що «Свято українського коня»  започатковано для поширення національно-патріотичного виховання суспільства, популяризації здорового способу життя, підтримки реабілітації хворих дітей за допомогою іпотерапії і анімалотерапії.

До слова, заняття з іпотерапії для дітей з особливими потребами, до яких залучають тварин з  агроуніверситету, також проходять на базі  ЖНАЕУ.  

«З кожним роком кількість відвідувачів на фестивалі зростає, організатори урізноманітнюють та розширюють програму. Цей захід чекають з нетерпінням, про нього знають в Житомирі та за його межами. Вважаю, що це гарний показник спільної роботи, - наголосив ректор Житомирського національного агроекологічного університету Олег Скидан. – Особливо радує, що сюди приходять відпочивати з родинами, а дітки отримують гарні емоції від можливості поспілкуватися з тваринами, поспостерігати за ними, покататися. Ми  даруємо людям українське свято вже третій рік, а разом з тим нагадуємо, що  дітки, які щодня долають при підтримці батьків і небайдужих певні труднощі, можуть покращувати фізичний та емоційний стан допомагають  на заняттях іпотерапії».

Юлія ДЕМУСЬ


 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
Ласощі
Кондитерська фабрика «Житомирські ласощі» на повну потужність готується до Новорічних свят. Цього року «Житомирські ласощі» здивують ласунів...
 Наприкінці січня до Житомира нарешті добралася зима. Зранку 29 січня пішов досить сильний сніг. Якщо у місті через тепло сніг майже одразу танув, то у...