На місці житомирського «Сюрпризу» встановлять новий атракціон

24.05.2011

Реабілітовувати атракціон „Сюрприз” у Житомирі не будуть. Про це „Першому” повідомив директор міського парку культури і відпочинку ім. Гагаріна Володимир Черниш. За оцінками фахівців ремонт одного атракціону обійшовся б місту у 500 тис. грн.

Таких гойдалок у Житомирі дві, обидві знаходяться в аварійному стані і вже вродовж кількох років не мають дозволів на експлуатацію.

- Ми зараз працюємо у тому напрямку, щоб один із атракціонів "Сюрприз", який працює у центральному парку, переобладнати на дитячу фігурну карусель. Є вже така практика у Кременчугу.

За словами Володимира Черниша, наразі він займається оформленням дозвільних документів. За переобладнання візьмуться, як тільки міька рада надасть дозволи. Директор парку каже, що для того, аби на місці старого "Сюрпризу" з"явився новий атракціон, потрібно не більше двох місяців.


Теги: Місто

 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
 У День пам’яті та примирення житомиряни зібралися біля Монументу Слави, аби вшанувати загиблих у Другій світовій війні. Мітинг-реквієм пройшов   8...
 Під час засідання виконавчого комітету Житомирської міської ради прийняли рішення про організацію та проведення загальноміського свята «Великдень у...