На Михайлівській не буде брендованих парасольок та пластикових меблів, - архітекторка

6.04.2021

З 15 квітня розпочинається сезон літніх майданчиків у Житомирі.

«На жаль, практика показала, що частина підприємців не особливо дбає про зовнішній вигляд «літників», - каже головна архітекторка міста Ольга Бронштейн.

Про це повідомляє сайт Житомирської міської ради.

Цьогоріч департамент містобудування та архітектури вперше додав до дозвільних документів відомість про перелік декоративних зелених насаджень та меблів.

Підприємці вже розробили відповідні ескізні проєкти, департамент їх опрацював та подав свої зауваження і рекомендації.

Архітекторка каже: ми категорично відходимо від брендованих парасольок та пластикових меблів на літніх майданчиках. Головна пішохідна вулиця повинна бути ошатною та мати належний європейський вигляд. Якщо підприємцям буде складно закупити саджанці, їх охоче надасть в оренду КП «Зеленбуд».

В Україні немає єдиної концепції зовнішнього оздоблення літніх майданчиків. Це виключна прерогатива міста. «Тому у Житомирі вулиця Михайлівська цього року продемонструє нове обличчя, без засилля торгових марок.Це буде атмосферне місце, де відпочиває душа і серце», - резюмує Ольга Бронштейн.

 

Теги: Місто

 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
кримінал
Напад з ножем у відповідь на зауваження. Сталося це у середмісті Житомира. Двоє пішоходів йшли трамвайними коліями просто по дорозі. Водій таксі призупинився аби...
Полісся
У Житомирі 17 лютого футбольні фанати прийшли під стіни ОДА вимагати добудувати центральний стадіон "Полісся". Вболівальники ФК Полісся розгорнули банер...