На конкурсі «СтудМіс України» одна з корон дісталася житомирянці. ФОТО

18.11.2019

У Києві 17 листопада проходив  фінал Всеукраїнського конкурсу краси «СтудМіс України -2019», переможниця якого представлятиме  країну на  «World Miss University».

За звання найкрасивішої змагалися  студентки з різних регіонів.

Житомирщину представляла модель із закордонним досвідом роботи і студентка столичного закладу вищої освіти Аделіна Міщенко, яка навчається на факультеті естрадного вокалу.  Минулого року Аделіна стала найкрасивішою школяркою  Житомира під час конкурсу "Міс Старшокласниця".

«СтудМіс України» - єдиний з усіх існуючих конкурсів краси в Україні, який охоплює усі регіони країни. Традиційно дівчата  демонстрували свою чарівність та жіночність у декількох виходах. Зокрема, було дефіле та танцювальний вихід у вбраннях одних з найкращих дизайнерів України,  презентация нової колекції,  інтелектуальний конкурс, відео-візитки.

За підсумками голосування журі, житомирянка стала ІІ віце-міс конкурсу, а перемогу здобула одеситка. До слова, цьогоріч вперше організатором конкурсу виступила Світлана Невмержицька з Житомира, яка раніше перемагала на регіональному етапі і відтоді займалася проведенням заходу в Житомирі.

 
Теги: Місто

 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
Вандал
Підозрюваний свою причетність до вчинення злочину не заперечує, однак чітко пояснити свої дії не може, оскільки, за його ж словами, перебував тієї ночі у стані...
Через карантин для непоширення коронавірусу у Житомирі закриті більшість закладів: магазини, кав’ярні, перукарні, сервісні центри, ринки. Журналісти Першого...