На конкурсі «СтудМіс України» одна з корон дісталася житомирянці. ФОТО

18.11.2019

У Києві 17 листопада проходив  фінал Всеукраїнського конкурсу краси «СтудМіс України -2019», переможниця якого представлятиме  країну на  «World Miss University».

За звання найкрасивішої змагалися  студентки з різних регіонів.

Житомирщину представляла модель із закордонним досвідом роботи і студентка столичного закладу вищої освіти Аделіна Міщенко, яка навчається на факультеті естрадного вокалу.  Минулого року Аделіна стала найкрасивішою школяркою  Житомира під час конкурсу "Міс Старшокласниця".

«СтудМіс України» - єдиний з усіх існуючих конкурсів краси в Україні, який охоплює усі регіони країни. Традиційно дівчата  демонстрували свою чарівність та жіночність у декількох виходах. Зокрема, було дефіле та танцювальний вихід у вбраннях одних з найкращих дизайнерів України,  презентация нової колекції,  інтелектуальний конкурс, відео-візитки.

За підсумками голосування журі, житомирянка стала ІІ віце-міс конкурсу, а перемогу здобула одеситка. До слова, цьогоріч вперше організатором конкурсу виступила Світлана Невмержицька з Житомира, яка раніше перемагала на регіональному етапі і відтоді займалася проведенням заходу в Житомирі.

 
Теги: Місто

 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
Ласощі
Кондитерська фабрика «Житомирські ласощі» на повну потужність готується до Новорічних свят. Цього року «Житомирські ласощі» здивують ласунів...
 Вже 20 років на Житомирщині діє громадська організація «Історико-патріотичне об’єднання «Пошук». З  часом, зізнаються пошуківці, роботи менше не...