"Можу сміливо заявити, що живу на зарплату і з совістю у мене все нормально", - заступник міського голови Ткачук

20.12.2018

"Тема про мою велику зарплату поступово стихає, тому вирішив додати інформації для обговорення, - написав на своїй сторінці в соцмережі заступник міського голови Дмитро Ткачук 19 грудня.

Якщо оприлюднювати якусь інформацію, то потрібно робити це в повному обсязі та без маніпуляцій. На фото довідка про мою заробітну плату за 2018 рік. Озвучу кілька пунктів, які публіка чуток та інтриг скромно не торкнулась. 


1. Ніколи не отримував 75 тисяч зарплати. В середньому сума зарплати в місяць становила близько 26 тисяч.

2. Дійсно, всі працівники органів місцевого самоврядування від рядового спеціаліста до мера мають право отримати один раз на рік 2 матеріальні виплати на рівні середньомісячного доходу. В цей місяць сума зарплати подвоюється.

3. Той, хто отримує велику офіційну заробітну плату, сплачує не менш великі податки. Сума утриманих податків з моєї з/п за цей рік вже склала 86 тисяч гривень.

Можна довго дискутувати велика це зарплата чи мала, але я ніколи не підтримував популістичних лозунгів і вважаю, що всі люди повинні мати зарплати, які відповідають рівню їх зусиль та відповідальності.

Всі мої доходи будуть відображені в моїй декларації, так як є абсолютно офіційними. Всі мої видатки відповідають сумам отриманих заробітків. Можу сміливо заявити, що живу на зарплату і з совістю у мене все нормально.

Наостанок маю 2 пропозиції:

1. Запрошую всіх бажаючих представників ЗМІ до себе додому на чай. Покажу, як живу і поговоримо куди можна витратити “велику зарплату”. 

2. Всім, хто так активно просував, мусолив і обговорював цю тему пропоную публічно показати свої доходи. 

А після цього всі активно пообговорюємо, як деяким "чеснюкам" вдається розказуючи про 3700 грн доходів у місяць витрачати на заправку незадекларованих авто по 10 000 грн і жити в будинках у яких комунальних платежів приходить на не меншу суму. 


 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
Менеджери й інженери, співробітники офісу та виробничого цеху в одному човні - це команда компанії «Кромберг енд Шуберт» на змаганнях з...