Мер Житомира вручив ключі від квартири хлопцю-сироті

15.01.2020

Перед початком засідання виконавчого комітету 15 січня міський голова Сергій Сухомлин вручив ключі від житла молодому хлопцю з числа дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування.

«Приємно починати засідання виконкому з таких позитивних моментів. Сьогодні вручив ключі від квартири молодому хлопцю Костянтину. Цьогоріч він закінчує Будівельний коледж Житомирського національного агроекологічного університету і от-от у хлопця почнеться доросле життя. Власне житло - хороший старт», – зазначив Сергій Сухомлин на своїй сторінці у Фесбуці.

Помешкання по вул. Лесі Українки включене до житлового фонду соціального призначення та надане на праві користування Костянтину як особі із числа дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування. Наразі воно повністю облаштоване меблями та необхідною побутовою технікою.

Житло було придбано за рахунок співфінансування з обласного та місцевого бюджетів.

«Вперше виконавчий комітет міської ради здійснив придбання соціального житла для особи із числа дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування за рахунок співфінансування з обласного та місцевого бюджетів згідно регіональної (комплексної) цільової Програми забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа на 2018–2021 роки та Програми забезпечення та захисту прав дітей Житомирської міської об’єднаної територіальної громади на 2019-2021 роки», – повідомила Ольга Бібла, начальник служби (управління) у справах дітей міської ради. 

Теги: Місто

 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
Ласощі
Кондитерська фабрика «Житомирські ласощі» на повну потужність готується до Новорічних свят. Цього року «Житомирські ласощі» здивують ласунів...
Через карантин для непоширення коронавірусу у Житомирі закриті більшість закладів: магазини, кав’ярні, перукарні, сервісні центри, ринки. Журналісти Першого...