Мер Сухомлин звернувся до Гончарука, щоб міську лікарню №2 зробили опорною

13.02.2020

У Житомирському районі опорними медзакладами стануть Лікарня №1, що знаходиться у Житомирі, та районна лікарня у Станишівці.

Про це Житомирський міський голова Сергій Сухомлин написав на своїй сторінці у Facebook.

Лікарня ж №2 ім. В.П. Павлусенка до переліку не потрапила, хоча за результатами аналізу USAID, вона посіла у рейтингу друге місце після Лікарні №1.

Ми з цим рішенням не погоджуємося, пише міський голова.

Він зазначає, що питання не в фінансуванні чи престижі, а у відсутності логіки. Опорними визначили лікарні, які знаходяться на відстані 2 км одна від одної.

Натомість, відстань між Лікарнею №1 та Новоград-Волинським МТМО (найближчим опорним закладом у тому напрямку) становить понад 100 км.

Шлях до лікарні має займати не більше 60 хвилин. До прикладу, людині з Березівки чи Іванівки за екстреною допомогою чи з якоюсь серйозною травмою доведеться їхати через усе місто.

В той же час Лікарня № 2 розташована найближше до траси Київ — Чоп, має потужні хірургічну, травматологічну, гінекологічну, ЛОР служби, приймально-діагностичне відділення, що відповідає сучасним вимогам, обслуговує понад 120 тисяч житомирян та жителів інших наближених ОТГ.

«Тож ми готуємо відповідні звернення до прем’єр-міністра України Олексій Гончарук та Міністерство охорони здоров'я України.

Сподіваємося на підтримку народних депутатів від Житомира і плануємо відпрацювати це питання з ОТГ, які знаходяться поруч з Житомирською міською територіальною громадою», - написав Сергій Сухомлин.

Теги: Місто

 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
Ласощі
Кондитерська фабрика «Житомирські ласощі» на повну потужність готується до Новорічних свят. Цього року «Житомирські ласощі» здивують ласунів...
Через карантин для непоширення коронавірусу у Житомирі закриті більшість закладів: магазини, кав’ярні, перукарні, сервісні центри, ринки. Журналісти Першого...