Мер Дніпра Філатов оцінив житомирські люки на пішохідній Михайлівській

15.09.2020

У Житомирі міський голова Дніпра Борис Філатов та мер Сергій Сухомлин пройшлися Михайлівською, випили каву з журналістами та обговорили проблеми центральної влади та місцевих громад.

Філатов наголосив на тому, що для місцевого самоврядування надважливо мати між собою тісні зв’язки.

«У нас багато проектів з обміну досвідом у міському господарстві. Харків нам передав проекти по реконструкції ЦНАПів зі старих радянських райвиконкомів. Вінниця перейняла у Дніпра створення муніципальних таборів для пенсіонерів та дітей. І таких прикладів я можу навести десятки», - сказав мер Дніпра.

Борис Філатов розповів, що у Житомирі востаннє був 6 років тому. За його словами, місто відчутно змінилося у кращу сторону. Меру Дніпра сподобались Михайлівська та каналізаційні люки на яких зображена вежа Житомира та написано 6-ма мовами – «Живи Житомиром».

«Сьогодні ми разом з Сергієм Сухомлиним встигли пройтися Михайлівською і я звернув увагу на ваші каналізаційні люки. Видно, що до цього підійшли творчо. Ми у Дніпрі розміщуємо щит з хвилею. Я вам скажу, що якраз міський голова повинен звертати увагу на такі дрібниці. Саме з таких дрібниць складається комфортне життя у наших містах», - розповів Філатов.

Нагадаємо, мер Дніпра Борис Філатов перебуває у Житомирі. Він зустрічається із активом громад, представляє політичну силу – партію "Пропозицію", з якою ідуть на місцеві вибори командою діючих міських голів та лідерів місцевого самоврядування.

Теги: Місто

 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
кримінал
Напад з ножем у відповідь на зауваження. Сталося це у середмісті Житомира. Двоє пішоходів йшли трамвайними коліями просто по дорозі. Водій таксі призупинився аби...
Полісся
У Житомирі 17 лютого футбольні фанати прийшли під стіни ОДА вимагати добудувати центральний стадіон "Полісся". Вболівальники ФК Полісся розгорнули банер...