У Водонапірній вежі планують відкрити турцентр та конференц-зал, а реконструкцію набережної почнуть із фітнес-зони

7.06.2019

Якою буде нова реконструйована набережна, а також – головні майдани міста, що можна буде побачити у реставрованій Водонапірній вежі та як завдяки еко-торбам у Житомирі планують зменшити використання пластику обговорювали сьогодні на Майстерні міста.

Як зазначили автори проекту із реконструкції набережної, в першу чергу в рамках проекту облаштують дитячий майданчик та відкриють фітнес-зон.

Серед першочергових завдань також будівництво амфітеатру, реконструкція існуючих альтанок, створення релакс-саду з посівом газонів і улаштуванням гранітних плит, встановлення пункту для велопрокату.

«Ми передбачали нашим проектом зробити більше зелених зон, щоб це були зони відпочинку для будь-якого віку. До того ж, ми дуже хотіли покращити умови пересування для маломобільних груп населення і ми передбачали це проектом, але наш бюджет, знаєте, обмежений. Ми планували встановлення фунікулеру вздовж сходів. Потім була ідея встановлення панорамного ліфту – я вірю, що в майбутньому це буде реалізовано. Тому на сьогоднішній день дістатися людям маломобільних груп на нижній рівень можна буде тільки через 3 провулок Чуднівський, зробити пандус, як це має бути за правилами, не вдається – немає достатньої для цього площі», - розповідають автори проекту.

А от у Водонапірній вежі вже найближчим часом планують відкрити туристичний центр та сучасну залу для конференцій.

«На першому поверсі ми плануємо зробити туристично-інформаційний центр, адже в Житомирі на сьогодні немає жодної локації, куди може прийти гість міста та дізнатись вичерпну інформацію про те, які події відбуваються в місті, куди можна піти, де переночувати… До того ж, ми хочемо створити конференц-зал, який буде доступним для громадського сектору, для містян і дозволить проведення публічних презентацій, конференцій, тренінгів”, - розповів директор “Агенції розвитку міста” Борис Пахолюк.

Він також додав, що зараз вони намагаються вирішити проблему із 2, 3, 4 та 5 поверхами.

“Якщо приміщення вище другого поверху немає другого евакуаційного виходу, в такому разі в це приміщення не може заходити одночасно більше ніж 5 людей. Зараз ми намагаємося це вирішити», - зазначив Борис Пахолюк.

Також він ознайомив учасників заходу із основними напрямками реалізації проекту #ЦЯТОРБА, підготувавши анкети для опитування аудиторії. В анкеті де можна було обрати дизайн сумки, який найбільше до вподоби.

«Де можна буде придбати такі еко-сумки? На сьогодні ми говоримо про це з місцевими торгівельними мережами: з Ашаном, з Кварталом і з АТБ. Поки що маємо підтвердження й готовність лише однієї торгівельної мережі – це Ашан. Тут готові продавати еко-торби без жодної націнки», - розповів Борис Пахолюк.

Щодо реконструкції майданів Соборного та Перемоги є три ідеї – із Києва, Львова та Івано-Франківська. Але детальніше про те, якими бачать головні майдани міста архітектори можна буде дізнатись у суботу о 17:00. 

Як відомо, культурно-урбаністичний фестиваль “Майстерня міста” проходить в парку культури та відпочинку імені Гагаріна із 6 по 9 червня. 

 


 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
Володимир Івановський займається створенням особливих мотоциклів, але й автомобіль у нього вийшов гарний. На автомобіль автор проекту – Володимир Івановський...
 Фінальним видовищним матчем дитячого футбольного турніру відкрили вчора, 22 серпня, оновлений стадіон «Спартак Арена», на який завітали кілька сотень...