Марш слави УПА на Покрову пройде у Києві

9.10.2012

Житомирська «Свобода» запрошує на марш слави УПА на свято Покрови до Києва.  70 років тому створилась найбільша збройна потуга, яка змагалась за відновлення Української Держави.

Про це повідомляє прес-служба «Свободи»

Всеукраїнське об'єднання "Свобода" традиційно є організатором маршу в столиці на честь славетних вояків. З року в рік до проведення долучаються все більше українців. Цього року захід, присвячений до ювілею створення, має стати наймасовішим, йдеться у повідомленні.

«Свобода» вимагає визнати вояків ОУН-УПА учасниками національно-визвольної боротьби за державну Незалежність України. Надати їм належні пільги і компенсувати недодані за роки Незалежності. Оголосити 14 жовтня – День створення УПА – державним святом.

Цього року в Житомирі «Свобода» не організовуватиме марш слави УПА. У минулих роках націоналісти традиційно проходили колоною центральними вулицями Житомира.

 


 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
Житомир квіти
В місті відкрили 12 тимчасових місць для торгівлі квітами. Майданчик почав працювати на вимогу людей, які займаються вирощуванням розсади та квітів у власних...
Полісся
У Житомирі 17 лютого футбольні фанати прийшли під стіни ОДА вимагати добудувати центральний стадіон "Полісся". Вболівальники ФК Полісся розгорнули банер...