Кілька хлопців та дівчат вилили в фонтан шампунь. Просто так

10.06.2011

Близько 15.00 біля фонтану, що навпроти Корольовського райвідділку міліції, збирається кілька молодиків. У всіх у руках – пляшка дешевого однакового шампуню по 8,5 за літр. Вочевидь, скуповувались всі разом.

У анонсі ім’я організатор акції – Віталій Кічкірук. Він стоїть в центрі й налаштовує хлопців з дівчатами на акцію. Обіцяли вилити у фонтан відро шампуню. Принесли 10 літрів у пляшках. Нарікають на те, що ідея провести такий флеш-моб прийшла в голову організаторам пізно – не встигли зібрати більшу кількість люду.

Про мету такої акції організатори говорять мало – мовляв, просто так. З часом починають трохи розколюватись – акція спрямована на те, щоб привернути увагу до Корольовського райвідділу міліції. Кажуть, що саме там часто затримують людей і б’ють. «Корольовская бочка – отбитая почка», - лунає з вуст організаторів.

Хлопець, років десяти, невпевненим голосом питає, чи не заберуть їх за це в міліцію, показуючи пальцем на Корольвський райвідділ. Старші хлопці відразу заспокоюють – нічого за виливання шампуню не буде.

Чекають, поки на годинниках буде 14.55. Підходять дружно до фонтану, і виливають зелений шампунь. Мильних бульок утворюється небагато, тому що вся вода з цього фонтану біжить в каналізацію.

Після виливання шампуню оглядаються, чи не йде ніхто з правоохоронців. Хтось з старших хлопців штовхає малого у воду. Той вибирається з фонтану і з матюками накидається на друзів.

Вже за кілька хвилин у фонтані купаються бомжі.

Учасники флеш-мобу сідають на лавці навпроти, щоб подивитись, що буде далі. Але мильних бульбашок у фонтані вже немає – за три хвилини їх занесло в каналізацію.

 

Теги: Місто

 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
Ласощі
Кондитерська фабрика «Житомирські ласощі» на повну потужність готується до Новорічних свят. Цього року «Житомирські ласощі» здивують ласунів...
Через карантин для непоширення коронавірусу у Житомирі закриті більшість закладів: магазини, кав’ярні, перукарні, сервісні центри, ринки. Журналісти Першого...