Із травня водоканал нараховуватиме додаткову плату жителям приватного сектору без лічильників

5.04.2021

Жителям приватного сектору, які не мають лічильників водопостачання, водоканал із 1 травня по 30 вересня буде нараховувати додаткову плату "за полив".

Про це повідомили на підприємстві.

Полив 1 сотки присадибної ділянки становитиме — 256,01 грн на місяць. Відповідно за ділянку розміром 5 соток абонентам доведеться сплачувати 1280 грн на місяць.

"Нарахування за воду здійснюватиметься незалежно від того, чи на присадибній ділянці висаджена городина, чи ні. Саме тому встановлення водоміра дозволить бути раціональним і відповідальним споживачем як в економічному, так і в екологічному аспекті", – наголошують на водоканалі.

Натомість абонентам, у яких встановлено прилади обліку використаної води для поливів присадибних ділянок, нарахування платні здійснюється відповідно до показників лічильників.

У Житомирводоканалі закликають жителів міста встановлювати лічильники та платити за фактично використану воду.

Теги: Місто

 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
кримінал
Напад з ножем у відповідь на зауваження. Сталося це у середмісті Житомира. Двоє пішоходів йшли трамвайними коліями просто по дорозі. Водій таксі призупинився аби...
Полісся
У Житомирі 17 лютого футбольні фанати прийшли під стіни ОДА вимагати добудувати центральний стадіон "Полісся". Вболівальники ФК Полісся розгорнули банер...