Хто орендує квартири в Житомирі на одну ніч

4.12.2017

 Подобова оренда житла набирає все більшої популярності серед гостей та жителів міста. Ми вирішили дізнатись, хто і з якою метою винаймає квартири в Житомирі та в чому секрет популярності оренди квартири на одну ніч?

Спеціалісти всеукраїнського порталу тимчасової оренди квартир Doba.ua поділились історіями своїх користувачів та результатам власних досліджень. Деякі з них були несподіваними.

1.  Мандрівники

Найчастіше українці приїжджають в Житомир на відпочинок, екскурсії, для зустрічі з друзями та по роботі. 60% всіх хто орендував квартири подобово за минулий рік – це гості з інших міст. З них 65% приїжджали у відрядження та у справах, 25% - на відпочинок, 20% - щоб зустрітись з друзями та рідними. Респонденти вважають, що оренда квартири подобово – це більш вигідний та комфортний варіант, ніж оренда номеру в готелі.

«Я навчався в Житомирі 15 років тому, то був найкращий період моєї молодості. Потім всі роз’їхались хто куди, але залишилась традиція зустрічатись в Житомирі. Зазвичай, знімаємо трикімнатну квартиру, згадуємо студентську молодість в гуртожитку», - Віктор, випускник житомирського університету.

«Якось поїхали в Житомир знімати сюжет про українські міста. Ночували в двокімнатній квартирі. Повертались пізно, тому для нас головне: достатня кількість розеток, щоб зарядити техніку, нормальній вай-фай і можливість привести себе в порядок перед зйомками», - Костя, ведучий на телебаченні.

«Літом по роботі їздили в Житомир і я займалась пошуком житла. За ті гроші, що виділила компанія, трикімнатна квартира була оптимальним рішенням. Мені пощастило, що у нас з колегами дружні відносини, тому жити разом було весело», - Юлія, менеджер по продажах.

2.  Закохані

За минулий рік 20% всіх квартир в Житомирі були орендовані для побачень. Тимчасовий винайм житла– зручний вихід для тих, хто не має власних квадратних метрів або ж хоче зберегти конфіденційність стосунків.

«Ми познайомились з дружиною в інтернеті. Довго переписувались, перше побачення взагалі було по скайпу. Нарешті вирішили провести разом вихідні. Вона тоді жила з батьками в Бердичеві, а я - в Коростишеві. Однокімнатна квартира в Житомирі була як «нейтральна територія». Після тих вихідних ми по-справжньому закохались, а через півроку одружились. Приїдемо ще раз в Житомир на річницю», - Ігор та Анастасія, подружжя.

«Я – студент.З устрічаюсь з одногрупницею, але в гуртожитку особисте життя не дуже романтичне. Я підробляю, тому можу зняти квартиру на добу, щоб хоч іноді побути наодинці зі своєю дівчиною», - Іван, 20 років

3.       Зірки соцмереж

10% опитаних винаймали квартири для фотосесій. Для них це є достойною альтернативою зйомок у фотостудії. Ось що про це кажуть самі користувачі:

«Люблю фотографуватись для соцмереж, тому увесь час шукаю креативні ідеї. Якось організувала собі три фотосесії в різних образах за один день. Плюс в тому, що в квартирі є умови, щоб переодягнутись,зробити макіяж і зачіску», - Юлія.

«Запам’яталась одна сімейна зйомка в орендованій квартирі. Іноді людей буває важко «розворушити», щоб фото були більш природними, невимушеними. Того разу навпаки - було легко, думаю, цьому посприяла затишна атмосфера в квартирі», - Анна, фотограф.

Інші 10% опитаних винаймали квартири з найрізноманітніших причин: для вечірок, щоб побути одному, змінити обстановку, а іноді через сімейні обставини.

«Минулої весни працювала над серйозним проектом. У нас велика гамірна сім’я, тому я просто не могла сконцентруватись в домашніх умовах. Пожила декілька днів в орендованій кватирі і закінчила роботу швидше, ніж очікувала», - Ірина, дизайнер.

«Якось серйозно посперечався з дружиною і два дні жив на орендованій квартирі», - Юрій.

«Іноді з чоловіком втікаємо на декілька днів від проблем і рутини - винаймаємо квартиру в іншому районі та уявляємо, що в нас «медовий місяць», - Іванна, 35 років.

Незалежно від причин тимчасової оренди, більшість користувачів залишаються задоволеними умовами проживання, широким діапазоном цін, великим вибором та зручністю пошуку квартири через інтернет.

 

 


 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
 У Житомирі 13 жовтня на майдані Соборному відбулося нагородження кращих військовослужбовців Житомирського гарнізону. Участь в урочистостях взяли...