Гундич відкрив Прозорий офіс, щоб житомиряни впливали на Верховну Раду

5.07.2019

Прозорий офіс Гундича Ігоря, кандидата в народні депутати по м. Житомир, розпочав роботу з 5 липня.

Офіс знаходиться по вул. Київська, 25. Прозорий офіс – це по суті громадська приймальня Ігоря Гундича, куди житомиряни можуть приходити у будь-яки день, навіть у вихідні.

Тут надаватимуть юридичні консультації, тут можна написати і залишити звернення, пропозицію і записатися на зустріч із Ігорем Гундичем.

Після перемоги у виборах до Верховної Ради Ігор Гундич планує створити на базі Прозорого офісу головний комунікаційний майданчик із житомирянами.

«Я стану першим депутатом Верховної Ради, який запитуватиме думку житомирян перед голосуванням за важливі закони. Саме мій Прозорий офіс буде головним майданчиком для консультацій із людьми, також використовуватимемо для цього соціальні мережі, месенджери. Офіс створив для того, щоб допомагати житомирянам, а також приймати ідеї та ініціативи, які разом втілюватимемо із людьми», – сказав кандидат у народні депутати від Житомира Ігор Гундич.

Прозорий офіс Гундича – це і локація, де щодня з 11.00 та 15:00 год. проводитимуть культурні події для мам із дітьми, для дорослих.

Прозорий офіс Гундича знаходиться у центрі міста, на вул. Київська, 25. Тел. 096-479-51-93, e-mail: office.gundych@gmail.com. Працює щодня з 09:00 до 18:00.


 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
17 тисяч дітей в різних інтернатних закладах чекають на усиновлення в Україні. Діти продовжують перебувати у дитбудинках замість родини, а звідти часто...
 Це житло не можна знайти на Букінгу, але заночувати на соломі або теплій печі можна, якщо є бажання. Поринути у справжню поліську культуру, побут запрошує...