Гундич доручив реконструювати стадіон "Полісся" до 1 листопада

14.08.2017

За дорученням голови Житомирської ОДА Ігоря Гундича підрядник має прискорити роботи з реконструкції стадіону «Полісся».

Відповідний графік з термінами виконання робіт затверджений керівником області та попередньо узгоджений з підрядниками та постачальниками матеріалів.

Про це повідомив директор департаменту містобудування, архітектури, будівництва та ЖКГ облдержадміністрації Роман Щебетов.

«За дорученням голови ОДА Ігоря Гундича, будівництво та реконструкція на стадіоні прискорена. Реалізація проекту була розрахована до кінця року, але тепер маємо встигнути до 1 листопада. Зараз роботи ведуться відповідно до затвердженого графіка. За виконанням робіт буде проводитися щотижневий моніторинг та контроль», – зазначив Роман Щебетов.

За його словами, на сьогодні вже вбудована дренажна система, влаштовано автоматичний полив, поверхневе водовідведення, проведено підготовку під влаштування покриття для бігових доріжок. Футбольне поле покривають піщаним ґрунтом, після чого додаватиметься торф та вкладатиметься зелене покриття.

Також за дорученням голови ОДА прискорено початок робіт з третьої черги реконструкції – вхідна арка, вуличні вбиральні, корти.

У 2017 році на реконструкцію центрального стадіону «Полісся» виділено близько 20 млн грн з державного та місцевого бюджетів, інформує прес-служба ОДА.

1124 53
6 7 810


 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
 Найважливіша роль у створенні єдиної православної церкви та отриманні Томосу належить українському народу. Адже Господь почув щирі молитви українців і...
 У рамках робочої поїздки на Житомирщину Президент Петро Порошенко 17 січня взяв участь у подячному молебні за надання Томосу про автокефалію Православної...