«Фонд Родини Розенблат» подарував житомирському ОСББ «Єдність» сучасний ігровий майданчик

6.05.2019

У Житомирі мешканці будинку на Шевченка, 83 отримали у подарунок від «Фонду родини Розенблат» новий сучасний майданчик.

Більше чотирьох років фонд впроваджує програму «Щасливе дитинство» та дарує можливість отримати якісну ігрову зону.

«Мета у нас одна - робити все для того, щоб розквітало наше місто і наші діти мали можливість гратися на сучасних майданчиках, тому що це безпека. На сьогоднішній день це дійсно дуже для нас важливо, адже багато майданчиків встановлені ще в радянські часи, вони небезпечні, адже зроблені із заліза, без сучасного захисту, тому п'ять років потому ми розпочали цю програму. І в цьому році продовжуємо цю роботу, аби кожен двір мав сучасний дитячий майданчик», - розповідає засновник «Фонду родини Розенблат» Борислав Розенблат.

Малеча радіє та вже випробовує каруселі, а матусі діляться, що раніше могли тільки мріяти про новий, а головне - безпечний майданчик.

«Ми в 2018 році з правлінням, ініціативної групою звернулись до родини Розенблат і подали заяву, зібрали підписи, прийшли до них в офіс і чекали. Нарешті наше бажання здійснилось, адже ми дуже хотіли, щоб у наших маленьких дітей був майданчик. Родина Розенблат нам встановила гарний дитячий майданчик, де наші діти будуть гуляти та радіти», - каже голова правління ОСББ «Єдність» Олена Васильєва.

«Попередній майданчик був у поганому стані, навіть небезпечному, його дійсно потрібно було демонтувати. А новий для наших діток дуже красивий, він був дуже очікуваний. Дітки вже його випробували, і їм дуже зручно, ми задоволені», - зауважує мешканка двору Людмила Мазанюк.

Загалом за 4 роки за сприяння Фонду родини Розенблат у місті встановили більше тридцяти дитячих майданчиків. І цього року благодійники не збираються зменшувати обертів, а продовжать дарувати дитячі зони та робити щасливішими мешканців Житомира.

Джерело: Житомир.info


 


 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
Ласощі
Кондитерська фабрика «Житомирські ласощі» на повну потужність готується до Новорічних свят. Цього року «Житомирські ласощі» здивують ласунів...
 Наприкінці січня до Житомира нарешті добралася зима. Зранку 29 січня пішов досить сильний сніг. Якщо у місті через тепло сніг майже одразу танув, то у...