До Житомира з Китаю мають повернутися більше 20 будівельників об’їзної – всіх ізолюють

15.02.2020

Китайці, які будують об’їзну дорогу біля Житомира, зустрічали новий рік на батьківщині, у Китаї. Не дивлячись на коронавірус, тепер вони мають повернутися до роботи на Житомирщину.

Про це інформує Житомирська ОДА.

Авіарейсом з Дубаю в Україну повертається частина працівників китайської компанії Sinohydro Corporation Limited (SCL) після святкування китайського Нового року для продовження будівництва об'їзної автодороги біля Житомира.

За даними Державної міграційної служби, до виїзду за кордон близько 40 працівників з КНР працювало на цьому об'єкті. 16 працівників із КНР залишалися на території України і не їздили на батьківщину.

13 лютого вже прибув один працівник. Його оглянули, і для запобігання усіх ризиків, керівництвом компанії було прийнято рішення ізолювати працівника на 14 днів. Надалі, усі інші працівники, які прибуватимуть з Китаю, будуть ізольовані.

Теги: Місто

 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
Ласощі
Кондитерська фабрика «Житомирські ласощі» на повну потужність готується до Новорічних свят. Цього року «Житомирські ласощі» здивують ласунів...
Через карантин для непоширення коронавірусу у Житомирі закриті більшість закладів: магазини, кав’ярні, перукарні, сервісні центри, ринки. Журналісти Першого...