До кінця листопада встановлять накриття підземелля на Бердичівській

7.11.2018

У Житомирі тривають роботи із капітального ремонту благоустрою території проведення археологічних досліджень, який передбачає спорудження накриття підземелля за адресою: вул. Велика Бердичівська, 3.

Про це повідомив начальник управління капітального будівництва В’ячеслав Глазунов 6 листопада.

«Наразі змонтовано плити перекриття та замовлено багатошарове скло (триплекс), яке є одним з видів безпечного скла. Скло буде виготовлено та встановлено приблизно через два тижні. До кінця місяця підрядник планує завершити роботи та здати об’єкт», - розповідає посадовець.

Нагадаємо, що у 2017 році під час ремонтних робіт по вул. Велика Бердичівська виявили старовинне підземелля. Тоді краєзнавець Георгій Мокрицький припустив, що знайдені приміщення використовувались, як побутові підвали під старими будинками, які в цьому місці розташовувались.

На виконання робіт на сесії міської ради було виділено 187 тис. 679 грн, інформують на сайті міськради.


 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
 Вечір понеділка 11 березня тисячі житомирян та мешканців області провели у компанії чинного Глави держави Петра Порошенка. Зустріч з ним проходила в центрі...
 Президент Петро Порошенко наголосив на небезпеці спроб вдарити по українській армії з тилу. «Жоден причетний до розкрадання армії не буде мати...