До Дня матері міський голова Житомира, десантники та волонтери записали вітання. ВІДЕО

10.05.2018

У Житомирі на початку квітня  представили 30 нових зупинок громадського транспорту, які були брендовані  світлинами з проекту "Обличчя миру".

Головна мета проекту " Обличчя миру" – героїзація української армії, актуалізація проблем українських військовослужбовців, ветеранів АТО.

Проект переносить мирних людей в реалії бойових дій, дозволяючи нам доторкнутись до тих емоцій та відчуттів, які супроводжують бійців на передовій.

Також завдяки фотопроекту нагадуємо суспільству про ту ціну, яку ми платимо за наш мир та спокій.

До бази проекту входять світлини захисників України, зроблених безпосередньо на передовій: військові ЗСУ, добровольці, бійці Національної гвардії та волонтери.

Читайте також: Зупинки громадського траспорту в Житомирі прикрасили фото учасників АТО

 

"Світлини українських воїнів на 30 зупинках громадського транспорту у Житомирі нагадують нам, що війна на сході України триває. Наші захисники – це справжнє «Обличчя миру». Маємо пам‘ятати про це! Дякую усім, хто долучився до цього соціального проекту — захисникам України, фотографу Дмитру Муравському, волонтерам. Днями на маршрут вийде брендований тролейбус, оформлений у рамках цього проекту", - повідомив  тоді голова Житомира Сергій Сухомлин. 

Вже з 10 квітня у Житомирі курсує саме такий тролейбус.


Крім того, у рамках цієї співпраці учасники проекту - військові, а також міський голова Житомира Сергій Сухомлин, місцеві волонтери та благодійники записали відео-вітання до Дня матері з поетичними рядками Віктора Геращенка. Ролик оприлюднили в мережі  8 травня.

День матері-2018 в Україні, традиційно, будуть святкувати у другу неділю травня. Це свято не вважається державним, тому офіційного вихідного в цю дату немає. Однак даний факт не заважає українцям висловлювати слова вдячності матерям і дарувати їм квіти, подарунки.


 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
 У Житомирі 13 жовтня на майдані Соборному відбулося нагородження кращих військовослужбовців Житомирського гарнізону. Участь в урочистостях взяли...