День Вишиванки: урочиста хода, культурно-мистецький фестиваль та концерт

13.05.2019

Щорічно в третій четвер травня Всесвітній день вишиванки. У цей день багато жителів країни з задоволенням одягають вишиванки на роботу або навчання, виходять гуляти по вулиці в національних вбраннях, беруть участь в конкурсах і масових заходах.

Цього дня, 16 травня, Житомир перетвориться на величезну локацію національної культури і мистецтва.

У рамках свята відбудеться низка різноманітних заходів. Зокрема, о 14:00 год. на головній пішохідній вулиці міста  - Михайлівській – відбудеться танцювальний вишиваний  флешмоб «Ми – майбутнє України!» за участі вихованців закладів професійно-технічної освіти Житомирщини.

Родзинками  Дня вишиванки у Житомирі стануть урочиста Вишивана хода,  культурно-мистецький фестиваль  «Житомир багатонаціональний», а також святкова концертна програма

Цьогорічна хода в Житомирі об’єднає не лише житомирян у вишиванках, а й представників національно-культурних товариств міста.

Вишивана хода стане справді масштабною подією єднання мультикультурного Житомира,  адже  під час заходу об’єднаються  усі житомиряни - представники  різних національностей.

Урочиста хода учасників розпочнеться о 17:45 год. від  від майдану Соборний (біля фонтану) по вулиці  Велика Бердичівська до вулиці Михайлівська, де заплановано концертну програму та різноманітні презентаційні локації.

Під час концерту будуть представлені мистецькі традиції України та  місцевих національно-культурних  товариств.


 


 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
 «Я десантник Збройних Сил України», -  майже 600 військовослужбовців строкової служби ДШВ присягнулись на вірність українському народові. Мрія отримати...
 Тисячі житомирян долучилися до святкування нового для Житомира фестивалю. Свято Михайлівської започаткував кандидат у народні депутати Гундич Ігор. Подібні...