День міста 2019. ПРОГРАМА ЗАХОДІВ

13.09.2019

Цього року своє 1135 річчя Житомир відзначить, як завжди, яскравими та незабутніми святковими заходами. Це й святкові концерти, фестивалі, шоу та багато інших атракцій, які проходитимуть на різноманітних локаціях.

Святкування розпочалися 12 вересня  ярмарком майстрів народної творчості на майдані імені С.П. Корольова, а більшість заходів  традиційно пройдуть у вихідні - 14-15 вересня.

Це, насамперед, Всеукраїнський фестиваль військових духових оркестрів «Ми єдині!», який цього року по праву можна назвати ювілейним, адже він вже 5-й рік поспіль проходитиме у Житомирі. 14 вересня о 16.00 на майдані Соборному 16 найкращих оркестрів з усієї України вітатимуть Житомир з Днем народження.

Після тріумфального виступу оркестрів українські гурти «КАZКА» та «Цвіт кульбаби» подарують житомирянам справжнє свято українського етно-фолк-року. Тож 14 вересня о 20.00 на майдані Соборному разом із гуртами «КАZКА» та «Цвіт кульбаби» драйвово святкуємо День міста!

І яке ж свято Дня міста без традиційної Культурної версії?! Культурно-мистецьке свято «З днем народження, Житомир!» в рамках культурно-мистецького фестивалю цього року проходитиме на вулиці Михайлівській. З 11.00 15 вересня головна пішохідна вулиця нашого міста перетвориться на  справжню територію культури та мистецтва. Нікого не залишать байдужими Театр живих скульптур і театр на ходулях від творчого колективу «Гротеск» (м. Херсон), барабанне шоу від DrumArt Show (м. Київ) та кращі вуличні музиканти з усієї України.

А ввечері своє мистецтво подарує житомирянам та гостям міста український композитор, віртуозний піаніст, володар Голівудської премії імпровізаторів та статуса Yamaha Artist – Євген Хмара. 15 вересня, вулиця Михайлівська, 19.00 - Євген Хмара – не пропустіть!

І це ще не всі заходи, які відбудуться з нагоди 1135 річчя Житомира 14-15 вересня.  Програма заходів цього року надзвичайно цікава та масштабна.

Святкуймо День народження Житомира разом! Наше місто – найкраще!

План заходів з нагоди відзначення 1135 річчя від дня заснування міста Житомир 14-15 вересня 2019 року.


 


 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
ДТП
Камерами відеопостереження зафіксована подія, що сталася 31 травня близько 10:25 в Житомирі, на пішохідному переході, в районі ринку «Хмільники» на Богунії. Про...
Через карантин для непоширення коронавірусу у Житомирі закриті більшість закладів: магазини, кав’ярні, перукарні, сервісні центри, ринки. Журналісти Першого...