БФ «Фармварта» та Фонд родини Розенблат передали ЦМЛ №2 та обллікарні препаратів на 100 тисяч гривень

10.10.2017

Фонд родини Розенблат продовжує співпрацю з Благодійним фондом «Фармварта», результатом якої є регулярні поставки безкоштовних ліків у медичні заклади Житомира та області.

Зокрема, 10 жовтня було передано медичні препарати в ЦМЛ № 2 та  у  Житомирську обласну клінічну лікарню ім.О.Ф.Гербачевського на загальну суму понад 100 тисяч гривень.

Народний депутат ВРУ Борислав Розенблат, користуючись нагодою, подякував керівнику «Фармварти» Денису Шевченку за те, що вже більше року  їм разом вдається вирішувати питання нестачі ліків – домовлятися з виробниками, займатися доставкою ліків, вирішуючи усі паперові питання та формальності, передавати медикаменти через лікарні для потреб пацієнтів.

 
«На сьогоднішній день ситуація у цьому плані досі залишається складною, тож аби доставити ліки доводиться багато працювати. Багато гуманітарних вантажів місяцями простоюють на митниці, медпрепарати псуються через неналежні умови зберігання, виходять терміни, - поділився народний депутат Борислав Розенблат. – Ми раді, що нам вдається все це вирішувати, а житомиряни та жителі області мають значну підтримку. В обласну та міську лікарню наразі передаємо гель та мазь для пацієнтів, які мають проблеми з органами зору. В аптеках вони коштують дорого, не всі можуть придбати самостійно, а наші препарати після звернення до лікаря пацієнт може отримати швидко та безкоштовно».

Також Розенблат спростував будь-які чутки та маніпуляції на тему того, що благодійні ліки можуть потрапити на прилавки аптек.

 
«Усі медикаменти, надані у якості допомоги від Фонду родини Розенблат та БФ «Фармварта» підлягають документуванню та звітності. Ми впевнені у тому, що вони йдуть за призначенням. Постійно контактуємо з лікарями, медичними працівниками – усе на їхньому та нашому контролі. Більше того, якби ми мали факти хоч якихось порушень процедури, повірте, розмова була б інша і така співпраця була б припинена», - додав нардеп.
Головний лікар обласної лікарні Гербачевського Богдан Леськів акцентує увагу на тому, що це вже не перша передача препаратів. Щоразу вони якісні, з необхідними документами і відповідними термінами придатності.
 

«Розумієте, яким би не було державне фінансування, але ліків всеодно не вистачає. Тут на допомогу дуже доречно приходять такі благодійники як Фонд родини Розенблат та «Фармварта». Від імені усього медичного персоналу та наших пацієнтів ми дякуємо за суттєву підтримку», - відзначив Леськів.

Нагадаємо, що обсяги допомоги медикаментами для лікарень міста, обласної лікарні, онокдиспасеру, районних лікарень, військового госпіталю, інших лікувальних закладів від БФ «Фармварта» та Фонд родини Розенблат вже сягають десятки мільйонів. 
 
 

 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
 Упродовж 7-9 вересня в  Житомирі пройдуть понад трьох десятків заходів, присвячених 1134-річниці заснування  міста. Серед них -  конкурси, парад військових...
Традиційно влітку одним з найвідвідуваніших місць відпочинку у Житомирі є Гідропарк. Перший житомирський робить огляд світлин з Гіропарку, які поширюють...