Американська астронавтка завітає у Житомир

9.09.2019

Житомирський музей космонавтики ім. С.П. Корольова розпочав підготовку до наймаштабнішої космічної події року - Всесвітнього тижня космосу.

Найголовнішим заходом, серед усіх, що запланував колектив музею, - є зустріч з американською астронавткою, українкою за походженням Гайдемарі Стефанишин-Пайпер.

Це одна з найуспішніших жінок-астронавтів NASA. На її рахунку 2 космічні польоти загальною тривалістю 27 діб і 5 виходів у відкритий космос.

Зустріч з астронавткою відбудеться за сприяння U.S. Embassy Kyiv Ukraine.Заходи «космічного» тижня триватимуть з 4 по 12 жовтня. У цей період відбудуться різноманітні лекції, зустрічі, презентації, концерти, шоу, виставки, майстер-класи – і все звісно на «космічну» тематику.

Тема цьогорічного Всесвітного тижня космосу - «Місяць: ворота до зірок». І «родзинкою» заходів стане зустріч з американською астронавткою, яка відбудеться 12 жовтня.

Музей космонавтики ім. С.П. Корольова запрошує усіх поціновувачів космосу долучитися до участі у Всесвітньому тижні космосу.

 


 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
Равлики
 Равлики – давно вже популярний делікатес для гурманів, мастхев у корейській косметиці, потужний афродизіак, джерело білків, омега-3 кислоти, вітамінів А, Е, В1,...
 Вже 20 років на Житомирщині діє громадська організація «Історико-патріотичне об’єднання «Пошук». З  часом, зізнаються пошуківці, роботи менше не...