Житомирянки показали, що #УкраїнськаХустка – це стильно. ФОТО

6.12.2019

Стильні образи з народним і колоритним аксесуаром – хусткою – демонструють українки в соцмережах з нагоди Всесвітнього дня Української Хустки, який цьогоріч вперше відзначають 7 грудня.

Житомирянки теж долучаються до всеукраїнського флешмобу #УкраїнськаХустка, що полягає у тому, щоб зробити фото в хустці та опублікувати його в соцмережах із хештегом #УкраїнськаХустка.

"Перший житомирський" полистав соцмережі та пропонує вам ознайомитися зі стильними образами з українською хусткою.

Довідково: 7 грудня 2019 року вперше відзначається Всесвітній день Української Хустки.

З ініціативою щодо впровадження та щорічного відзначення «Всесвітнього дня Української Хустки» виступили депутатки різних рівнів Вінниччини, а також народні обраниці, артистки театру і кіно.

Очікується, що Всесвітній день Української Хустки збере таку ж кількість прихильників, як і День Вишиванки і запрошують долучитись усіх бажаючих.

Але є і такі жартівники) Рівненський журналіст

 
Між іншим, у Рівному планують встановити Всеукраїнський рекорд за кількістю фото та селфі рівнянок у хустках. Для цього у Фейсбук створили групу «Рівне в українській хустці».

Маєте хустину – фотографуйтеся та долучайтеся до всеукраїнського флешмобу з популяризації українського.

 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
Ласощі
Кондитерська фабрика «Житомирські ласощі» на повну потужність готується до Новорічних свят. Цього року «Житомирські ласощі» здивують ласунів...
Цьогорічна зима дивує своєю погодою. Крім плюсової температури та відсутності снігу, Житомир час від часу накриває густим туманом. Сьогоднішній день у місті...