Житомирянин Анатолій Мазарчук працював з «Гайдамаками» на Арт-полі. ФОТО

20.07.2011

Анатолій Мазарчук, сценічне ім’я VJ FARFOR, у складі формації VJUA.ORG віджеїв під Гайдамаків та ряд інших артистів на цьогорічному фесталі Арт-поле. 

Славнозвісні Шешори цього року знову повернулись на Батьківщину в Карпати – в село Уніж, на Івано-Франківщині. 
 
Для проведення фестивалю відвели цілий колишній колгосп. З корівників організатори зробили кафе та галереї. Наметове містечко було розташовано в містичному місці, у старому яблуневому саду на березі Дністра, розповів Vj FARFOR. 

До Уніжу від асфальтної дороги треба було їхати 8 кілометрів по бездоріжжю. Таких щасливчиків, які попали на Арт-поле було не багато – всього лише 3-4 тисячі. Фестиваль пройшов під гаслом «Звуки та дії в просторі».

 «Я відчував себе своїм, серед своїх. Склалося таке враження, що зібралися люди, які знають одне одного сто років, - розповідає Vj FARFOR. – Все тривало до 4 ранку, не зважаючи на те, що планували закінчити раніше».

Віджей — людина, що створює відеомікси шляхом монтажу коротких відеофрагментів у реальному часі. Подібно до того, як діджей змішує музику з вінілу і CD, віджей виводить в потрібний момент часу на великий екран, заздалегідь заготовлені відеофрагменти. Іноді віджеїв називають «візуалайзерами».

Мазарчук каже, що в усі роки з віджеїнгом на фестивалі було туго. Але цього року проходили навіть спеціальні майстер-клас для тих, хто хоче опанувати цей вид сучасного мистецтва. 

«Я особисто сходив на майстер-клас від Дахи-Брахи. Вони вчили переробляти старі пісні. Дуже цікаво, як із різних старовинних мелодій вони роблять сучасну обробку», - каже FARFOR.

Це вже девятий фестиваль Арт-поле. Перший у 2003 році пройшов в Уніжі. І вже тільки через 9 років він знову повернувся додому.
 
«Фестиваль запам’ятався. Наступного року також буду намагатись поїхати. Цього року там зібралося най більша тусовка віджеїв. Думаю, що наступного року буде ще крутіше», - говорить VJ FARFOR, житомирський віджей.
 
Так виглядала головна сцена фестивалю. Цього року вона відтворювала образ пташиного гнізда.
 
VJUA.ORG підготували інсталяції, як на центр сцени так і на бокові конструкції
 
Готуємось до виступу хедлайнерів - австралійського гурту ''Wild Marmalade''
 
З колишніх корівників зробили галереї та кінозали
 
Візуально-акустичний виступ гурту ''Портмане'' та VJ формації ''КУБ''
 
В такому дружньому закладі відбувались пресухи та зустрічі з артистами

Хедлайнери фестивалю - Wild Marmalade

Візуалізація VJUA.ORG

Фоторепортаж Анатолій Мазарчук


 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
кримінал
Напад з ножем у відповідь на зауваження. Сталося це у середмісті Житомира. Двоє пішоходів йшли трамвайними коліями просто по дорозі. Водій таксі призупинився аби...
Полісся
У Житомирі 17 лютого футбольні фанати прийшли під стіни ОДА вимагати добудувати центральний стадіон "Полісся". Вболівальники ФК Полісся розгорнули банер...