Житомиряни востаннє чують «Радіоклуб». ВІДЕО

22.07.2011

«Радіоклуб» припиняє своє існування. Радіостанцію, яка була в ефірі впродовж 13 років, сьогодні житомиряни чують востаннє.

Зі своєю аудиторією журналісти прощаються по-особливому: із радіоприймачів лунають голоси ведучих радіостанції, які найбільше запам’яталися слухачам за ці роки.

Вони згадують найкумендніші моменти, самі телефонують постійним слухачам, роздають подарунки, запрошують житомирян у студію і здійснюють їх ні мрії.

Ведучі зізнаються: сідаючи за мікрофон, хвилюються, як уперше. Кажуть, ще до кінця не усвідомили, що це останній ефір, тож сумувати не збирається. Та слухачі, телефонуючи на «Радіоклуб», емоцій не стримують.

Цю дату радійники назвали Днем Клубного працівника. Відзначати збираються не просто у дружній, а майже у родинній атмосфері. Кажуть, за ці роки радіостанція стала для них рідною. Навіть ведучий Дмитро, який за паспортом Пивовар, міцно звикся зі своїм радійним прізвищем.

Сьогоднішній ефір увійде в історію як найемоційніший, найбільш зворушливий і активний, - кажуть радійники, але запевняють – найцікавіше ще попереду.

«Радіоклуб» - перша у Житомирі приватна ФМ-радіостаннція. Вперше її почули у листопаді 97 року і дуже швидко стала однією за найпопулярніших у місті. Та від завтра житомиряни дізнаються, що життя після Радіоклубу існує. На частоті 104,5 житомиряни почують нову радіостанцію.

 

Теги:

 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
кримінал
Напад з ножем у відповідь на зауваження. Сталося це у середмісті Житомира. Двоє пішоходів йшли трамвайними коліями просто по дорозі. Водій таксі призупинився аби...
Полісся
У Житомирі 17 лютого футбольні фанати прийшли під стіни ОДА вимагати добудувати центральний стадіон "Полісся". Вболівальники ФК Полісся розгорнули банер...