Житомиряни востаннє чують «Радіоклуб». ВІДЕО

22.07.2011

«Радіоклуб» припиняє своє існування. Радіостанцію, яка була в ефірі впродовж 13 років, сьогодні житомиряни чують востаннє.

Зі своєю аудиторією журналісти прощаються по-особливому: із радіоприймачів лунають голоси ведучих радіостанції, які найбільше запам’яталися слухачам за ці роки.

Вони згадують найкумендніші моменти, самі телефонують постійним слухачам, роздають подарунки, запрошують житомирян у студію і здійснюють їх ні мрії.

Ведучі зізнаються: сідаючи за мікрофон, хвилюються, як уперше. Кажуть, ще до кінця не усвідомили, що це останній ефір, тож сумувати не збирається. Та слухачі, телефонуючи на «Радіоклуб», емоцій не стримують.

Цю дату радійники назвали Днем Клубного працівника. Відзначати збираються не просто у дружній, а майже у родинній атмосфері. Кажуть, за ці роки радіостанція стала для них рідною. Навіть ведучий Дмитро, який за паспортом Пивовар, міцно звикся зі своїм радійним прізвищем.

Сьогоднішній ефір увійде в історію як найемоційніший, найбільш зворушливий і активний, - кажуть радійники, але запевняють – найцікавіше ще попереду.

«Радіоклуб» - перша у Житомирі приватна ФМ-радіостаннція. Вперше її почули у листопаді 97 року і дуже швидко стала однією за найпопулярніших у місті. Та від завтра житомиряни дізнаються, що життя після Радіоклубу існує. На частоті 104,5 житомиряни почують нову радіостанцію.

 

Теги:

 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
Школа карантин
Новий навчальний рік став справжнім викликом для шкіл. В умовах пандемії заходи безпеки там не поступаються тим, що, мабуть, є в секретних лабораторіях. Все для...
Через карантин для непоширення коронавірусу у Житомирі закриті більшість закладів: магазини, кав’ярні, перукарні, сервісні центри, ринки. Журналісти Першого...