Запаловський пообіцяв виділити якісь копійки для поліграфістів

26.05.2011

Йосип Запаловський пообіцяв виділити невелику суму грошей на розвиток поліграфічної галузі. Про це він заявив на урочистому зібранні з нагоди Дня поліграфіста. Сергій Рижук у свою чергу підкреслив, що завдяки швидкій комп’ютеризації поліграфічна галузь виходить на якісно новий рівень.

Як йдеться у повідомленні обладміністрації, за сприяння облдержадміністрації та обласної ради з 2008 року діє Програма випуску соціально значущої літератури місцевих авторів, на реалізацію якої щороку з обласного бюджету виділяється від 50 до 150 тисяч гривень. В її рамках вже видано 8 книг місцевих авторів. Нині готуються до друку ще 5 творів.

В обладміністрації переконують, що минулий, 2010 рік можна назвати кроком на шляху до відродження книги Поліського краю. За кошти обласного бюджету було здійснено також випуск також випуск сувенірного фотоальбому «Житомирщина».

На Житомирщині щороку виходить у світ майже півтисячі найменувань книг. Це – художня, краєзнавча, пізнавальна, навчальна література, підручники, енциклопедичні видання, словники. Велика заслуга у цьому редакційно-видавничих відділів Житомирського державного технологічного університету та Житомирського національного агроекологічного університету, поліграфічно-видавничого центру Житомирського державного університету ім. І.Франка, Житомирського ЦНТЕІ, приватних підприємств «Рута», «Волинь», комунального книжково газетного видавництва «Полісся», видавців Косенка, Пасічника та інших.

фото з сайту zhitomir.info


 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
Житомир квіти
В місті відкрили 12 тимчасових місць для торгівлі квітами. Майданчик почав працювати на вимогу людей, які займаються вирощуванням розсади та квітів у власних...
Полісся
У Житомирі 17 лютого футбольні фанати прийшли під стіни ОДА вимагати добудувати центральний стадіон "Полісся". Вболівальники ФК Полісся розгорнули банер...