«Великий вогонь» у Житомирі вже 21 рік відроджує язичництво. АУДІО

13.07.2011

«Люби того, хто силу дає духу твоєму. Слухай землі голос, бо це голос твій. Прийде Дажбог – стань небом, прийде Стрибог – стань вітром, прийде Сварог - стань звіром, а прийде Перун – стань громом та блискавкою», - цитує текст таємної книги «Волхв сила» Людмила Лобачова, або Ладаслава, як її назвали при посвяті.

У інтерв’ю обласному радіо вона розповідає про язичництво в Житомирі та історію створення слов’янської духовної течії «Великий вогонь».

21 рік тому вперше хлопці зібрались біля дубу трояну і зрозуміли, що вони не можуть не відроджувати стародавні слов’янські звичаї, філософію та воїнське мистецтво наших передків, - каже язичниця. Дівчата з’явились в організації пізніше.

«Наша течія була першою на території колишнього Радянського союзу. Люди розуміли, що вони хочуть зробити – у них не було тоді ні Інтернету, ніяких ресурсів щоб дізнатись, що це таке і хто ще цим займається. Саме Геннадій Беценюк та його друзі опинились у ситуації, коли збирати все треба було по крихтах», - каже Людмила.

Велику роль в становленні організації зіграв патріарх «Великого вогню» Євген Павленко, який вже помер.

«Християнство пройшлось вогнем і мечем по нашим землям. Якщо у людини знаходили якісь таємні книги – ця людина могла втратити своє життя за те, що зберігає пам’ять свого роду і предків», - переконана дівчина.

Язичники вірять у наві – своїх героїчних предків.

«У нас немає космогонії в віруваннях, а є легендарна героїчна модель погляду на світ та наше минуле. І коли ми говоримо про наві – згадуємо  Предка Сварога, який тисячоліття тому залишив завіт. Він дуже простий – у одного чоловіка повинна бути тільки одна жінка і поєднання тіл повинно йти не тільки від бажання фізичного, - це повинно бути духовне бажання. Без духовного бажання не народяться здорові та щасливі діти», - переконана Людмила Лобачова. 

 Повний текст інтерв'ю - запис "Обласного радіо"

Фото з сторінки ВКонтакті Людмили Лобачової

Теги:

 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
Володимир Івановський займається створенням особливих мотоциклів, але й автомобіль у нього вийшов гарний. На автомобіль автор проекту – Володимир Івановський...
 Фінальним видовищним матчем дитячого футбольного турніру відкрили вчора, 22 серпня, оновлений стадіон «Спартак Арена», на який завітали кілька сотень...