У Житомирі виступатимуть незрячі виконавці з багатьох міст України

10.06.2013

Незвичний концерт відбудеться цієї середи в залі житомирського телецентру.  Його особливість в тому, що на сцені виступатимуть незрячі виконавці з Житомира, Вінниці, Сімферополя, Мукачева та інших міст України.

Про це повідомляє радіостанція «Житомирська хвиля».

Разом із провідними українськими артистами та оркестром національного театру ім. М. Заньковецької вони беруть участь у творчому проекті "Відчинилося життя".

5 років тому проект ініціював та почав реалізовувати Львівський обласний осередок всеукраїнської громадської організації "Українська спілка інвалідів – УСІ".

Як зазначили організатори, оркестр Львівського національного академічного драматичного театру ім. М.Заньковецької, який долучився до проекту, – єдиний в Україні професійний творчий колектив, який співпрацює з незрячими виконавцями. 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
 «Я десантник Збройних Сил України», -  майже 600 військовослужбовців строкової служби ДШВ присягнулись на вірність українському народові. Мрія отримати...
 Тисячі житомирян долучилися до святкування нового для Житомира фестивалю. Свято Михайлівської започаткував кандидат у народні депутати Гундич Ігор. Подібні...