У Житомирі відкриється виставка картин на склі. ВІДЕО

18.07.2011

Картини, мальовані на склі, зі Львова у Житомир привезла художниця Наталя Курій-Максимів. Майстриня каже: такий вид мистецтва захоплює, але роботи дуже тендітні, тож один необережний рух і картина розіб’ється на шматочки.

Напередодні художниця провела майстер-клас , для усіх охочих опанувати мистецтво малярства на склі.

Починаючи з 18 липня і до кінця літа роботи Наталії Курій-Максимів  можна буде побачити у житомирській галереї «Акрополь», що знаходиться в бізнес-центрі "Імперіаль".

Довідка про автора:
Народилася Наталя Курій – Максимів 23 березня 1987 р. В 2004 році закінчила Самбірський педколедж за спеціальністю – «образотворче та декоративно-прикладне мистецтво». В 2009 році здобула спеціальність вчителя образотворчого мистецтва в Дрогобицькому державному педуніверситеті. З 2010р. вивчає графіку в Українській академії друкарства. Мисткиня брала участь у виставках:
“За межею реальності”, м. Дрогобич, Палац Мистецтв, м.Трускавець,
Музей М.Біласа, 2006р.
“Палітра вражень”, м.Дрогобич, Палац Мистецтв, 2007р.
Міжнародна мистецька виставка “Львівський осінній салон”, м.Львів,2007р.,
2008р. Арт-фестиваль “Соняхи”, галерея “Синій кіт”, Херсон.
2009р. “Різдвяна казка” колективна виставка, галерея “Сливка” Львів, 2010р. “Від Андрія до Йордана” колективна виставка, галерея “Равлик” Львів, 2010р. Песональна виставка малярства, м.Дрогобич, Палац Мистецтв, 2011р. Малярством на склі займається з 2002 року.

 

Теги: Місто

 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
кримінал
Напад з ножем у відповідь на зауваження. Сталося це у середмісті Житомира. Двоє пішоходів йшли трамвайними коліями просто по дорозі. Водій таксі призупинився аби...
Полісся
У Житомирі 17 лютого футбольні фанати прийшли під стіни ОДА вимагати добудувати центральний стадіон "Полісся". Вболівальники ФК Полісся розгорнули банер...