У Житомирі відкрилася виставка всесвітньо відомого художника Юрія Нагулка. ФОТО

3.11.2019

 Картини заслуженого художника України Юрія Нагулка були представлені на виставках у Нью-Йорку, Парижі, продавалися на лондонських аукціонах.

2 листопада персональна виставка відомого митця відкрилася у Житомирі, у Gnatyuk Art Center.

У рамках спільного проєкту Yurii Nagulko&Gnatyuk Art Center пройшла презентація, відкриття виставки робіт «Код нації», театралізоване дійство, лунала класична музика, а художник особисто розповідав про свої картини.

Після відвідування виставки житомиряни та гості міста активно діляться враженнями.

«Дуже цікава виставка Юрія Нагулка "Код нації" в Gnatyukartcenter. Картини дуже потужної енергетики... Дух нації відродиться тільки тоді, коли прокинуться наші душі , і ми насправді зрозуміємо хто ми є», – Майя Левчук.

«Код нації. Який він? Яскраворізнобарвний... З глибокими очима, наповненими різномаїттям почуттів... Це знайомочудернацькі птахи, які летять у Всесвіт... Людські постаті, в яких кожен знайде знайомих... Це код української нації очима художника Юрія Нагулко... Я просто в захваті!!!!!», – Наталія Ященко.

 

Роботи художника експонуватимуться в Gnatyuk Art Center з 2 листопада по 15 грудня 2019 року.

Юрій Нагулко – Заслужений художник України.

На його рахунку близько 40 персональних і 30 групових виставок.

Роботи художника були представлені в Metropolitan Museum of Art, National Arts Club, Українському Домі та Українському музеї у Нью-Йорку, арт-форумі «Art-Basel/Miami», Українському культурному центрі в Парижі, а також знаходяться в Національному Львівському музеї імені Андрія Шептицького, Харківському художньому музеї, Музеї книги і друкарства України, Музеї Пересопницького Євангелія.


 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
Ласощі
Кондитерська фабрика «Житомирські ласощі» на повну потужність готується до Новорічних свят. Цього року «Житомирські ласощі» здивують ласунів...
Цьогорічна зима дивує своєю погодою. Крім плюсової температури та відсутності снігу, Житомир час від часу накриває густим туманом. Сьогоднішній день у місті...