У Житомирі розповідали про «любов до слова»

16.09.2011

Шанувальників живого слова зібрала п’ята публічна презентація випуску літературного часопису ЖДУ ім. І. Франка «ФіLeo+LoґoS». Захід відбувся 15-го вересня у літературному музеї.

«Цей випуск є вісімнадцятим від дня започаткування та другим від часу офіційної реєстрації журналу. Його презентація прикметна тим, що вперше відбувається поза університетом – виходимо на рівень міста, хочемо залучити до співпраці більше авторів і мистецькі об’єднання Житомира», – каже Галина Левченко, шеф-редактор видання.

Під час презентації, окрім нового випуску журналу, присутні познайомилися із трьома свіжими поетичними добірками. Це «Травмована кров» Олега Левченка, «Траєкторія польоту зозулі, або Успіх солодкої вати» авторства Олега та Галини Левченків із чудернацькими ілюстраціями їхньої шестирічної донечки Яринки, а також збірка творів поетичного квартету «КВartA» (студенти ЖДУ ім. І. Франка Марина Єнжиєвська, Катерина Марчук, Ольга Расовська та Олександр Трохимчук).

За словами Галини Левченко, п’ята презентація сигналізує про заснування серії «Бібліотека „ФіLeo+LoґoS ”», в рамках якої і в подальшому з’являтимуться окремі книжки авторів часопису.

Довідка

 

«Люблю+Слово (ФіLeo+LoґoS)» — літератуно-художній журнал, видання якого було започатковане 2000-го року професором Петром Білоусом на філологічному факультеті ЖДУ ім. І. Франка. Первинною ідеєю такого часопису була публікація літературно-художніх спроб студентів-філологів.

Нині часопис проживає період оновлення і розширення. Видання дедалі помітніше заявляє про себе у літературному житті Житомира, співпрацюючи з ЖММГО «Оксія», літературним гуртом «КВartA», МГ «Неабищо». Вітаються контакти і запрошуються до видання автори з різних міст України задля публікації текстів не лише виключно художніх, але й есе, нарисів, рецензій, літературно-критичних статей. 

Юлія ГУЗ


 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
кримінал
Напад з ножем у відповідь на зауваження. Сталося це у середмісті Житомира. Двоє пішоходів йшли трамвайними коліями просто по дорозі. Водій таксі призупинився аби...
Полісся
У Житомирі 17 лютого футбольні фанати прийшли під стіни ОДА вимагати добудувати центральний стадіон "Полісся". Вболівальники ФК Полісся розгорнули банер...